Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosty, plamy na plecach (foto)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Flame



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 11:42 pm    Temat postu: Krosty, plamy na plecach (foto) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://img84.imageshack.us/my.php?image=pa142614xe4.jpg

Od okolo 3 tygodni na plecach pojawily mi sie takie [blizny, rany, krosty, plamy] (nie wiem juz jak to nazywac). Smaruje to mascia benzacne, biore tetracyclinum (antybiotyk) i nic, ale to nic sie nie zmienilo. Jestem zdesperowany boje sie pokazywac ludziom choc wiem, ze tego nie widac, jednak czuje straszny dyskomfort. Wiecie co to moze byc, jak to leczyc? Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak z twarzą? Jest trądzik?
Czy chodzisz na pływalnie ( lub byłeś ) itp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Flame



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak mam trądzik, a na plywalni ostatni raz bylem kilka lat temu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest to związane z trądzkiem. też miałem takie coś na plechach okolice łopatek, barki. Dermatolog pomoże. Może to również grzybek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Flame



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylem u dermatologa, przepisal mi masc benzacne, ale jak pisalem w ogole to nie pomaga. Na twarzy juz troche tradziku mi zeszlo (uzywam davercin), ale te plecy to dla mnie masakra Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group