Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosty na plecach i klatce piersiowej!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sieka



Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 3:27 pm    Temat postu: Krosty na plecach i klatce piersiowej! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam od dłuższego czasu pewien problem ponieważ pojawiły się mi na plecach i klatce piersiowej krosty są małe i bardzo duże gdy np. wycisnę którąś to bardzo dużo krwi jest lub ropy nie wiem co mam z tym robić mam 15lat wydaje mi się że to jest okres dojrzewanie wiecie może jak zapobiec tym krostom? Bo trochę dziwnie zbliżają się wakacje pojadę nad jeziorko zdejmę koszulkę i na plecach i klatce piersiowej będę cały zsyfiony ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najprawdopodobniej dopadł Cię trądzik młodzieńczy.
możesz kupić w aptece preparaty na niego. ja kiedyś stosowałam mydło z siarką i otrębami - trochę pomogło.
są także maści na receptę, które pomagają w zasuszaniu zmian oraz ich likwidacji. w tym celu jednak warto przejść się do dermatologa.
skuteczne, i co ważne, tanie są wszelkie maści/ płyny robione w aptece- też na receptę.
niektóre potrawy wzmagają wysyp krost: są to m.in wszelkie ostre przyprawy oraz czekolada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mówi Gosia Smile Bez recepty możesz kupić w aptece brevoxyl. Jest to maść którą sparujesz zmienione chorobowe miejsca. Tylko z góry uprzedzam, będzie łuszczenie naskórka przez dłuższy czas.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sieka



Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A bez przejścia się do lekarza i stosowania różnych środków przejdzie to z czasem samo czy lepiej coś stosować na to? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sieka
możesz zaryzykować i przeczekać. ale możesz też przez to dorobić się brzydkich blizn..
Twój wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sieka



Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85

Właśnie nie wiem lekarz mnie nie wyśmieje że z takim czymś do niego pójdę? ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sieka
no coś Ty.! Smile od tego jest lekarz Smile
uwierz- ja stosowałam różnego rodzaju środki dostępne bez recepty- ale najtańsze i najskuteczniejsze były dla mnie robione maści/ "nalewki" do przemywania.
do dermatologa nie trzeba skierowania.
możesz też pójść do pediatry - też powinien coś zlecić ale w końcu dermatolog po to się kształcił żeby pomagać m.in. w takich przypadłościach.
a jak Cię wyśmieje.. to zmień lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baletudos
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZY PEELING TEZ POMAGA NA TKAIE KROSTKI ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group