Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosty na penisie, swędzenie, pilne !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fefito



Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 08, 2012 1:10 pm    Temat postu: Krosty na penisie, swędzenie, pilne ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Dziś w nocy zaczął mnie swędzieć penis, ale lekko potarłem go i poszedłem dalej spać. Dziś rano przy porannej toalecie doznałem szoku, pełno czerwonych krost na żołędziu i pod nim, przez moje potarcie w nocy chyba z 2-3 poleciała krew( w minimalnych ilościach). Wydaje mi się też, że coś białego było, ale nie wiem czy to jakiś śluz, czy co, ponieważ wszystko było dość "wymieszane".
Od razu umyłem penisa szarym mydłem i zacząłem szukać w internecie co to może być.
Ponieważ jest tak wiele wariantów proszę o pomoc.

Noc wcześniej uprawiałem sex z moją dziewczyną. Jest to moja nowa partnerka, drugi raz się kochaliśmy, oby dwa razy bez prezerwatywy. Pierwszy raz był bodaj 5 dni wcześniej. Bez żadnych problemów.

Przed pójściem spać nie widziałem czy coś się dzieje, ponieważ byłem zmęczony, że zasnąłem koło godziny 20, więc w nocy tylko wyciągnąłem kołdrę i poszedłem spać.


W załączeniu przesyłam zdjęcia jak to mniej więcej wygląda.




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewa_302



Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: piła
PostWysłany: Sro Lut 08, 2012 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.... szczerze przyznam ze jestem tylko kobieta ,ale podpowiem ci tak jesli to twoja nowa dziewczyna to moze nie dba dokladnie o higiene , poniewaz wyglada to jak świąd ,najlepiej udaj sie do specjalisty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz przez kilka dni podmywać się płynem do higieny z kwasem mlekowym i smarować maścią clotrimazolum. jak to nie pomoże to do lekarza marsz
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zolw



Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak sprawa sie potoczyła ? byłeś u lekarza czy samo przeszło ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pipboy-2000



Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 31, 2013 2:13 pm    Temat postu: Po wizycie u lekarza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mialem podobny problem jak kolega, nie zwlekajac udalem sie do specjalisty. Okazalo sie, ze jest to jakas forma grzyba, ktory dobrze rozwija sie wlasnie w takim srodowisku. Na szczescie nie ma sie czym martwic, dostalem specjalna masc, ktora stosuje 2x dziennie i juz po 3 dniach widac, ze krostki znikaja. Nie mam jeszcze wynikow badan, wiec trudno powiedziec czy to moja wina czy partnerki, ale dla pewnosci oboje postanowilismy sie zbadac. Uzywanie gumek jednak jest zdecydowanie wskazane, zwlaszcza z nowym/ nowa partnerka dopki oboje sie nie przebadacie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
puciek



Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry mam identyczny problem jak autor postu. Czy udało się zidentyfikować źródło dolegliwości. Jak to uleczyć i co to jest? Wizytę u dermatologa mam dopiero za 3 tygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group