Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krostki po goleniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majan



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 11:49 pm    Temat postu: Krostki po goleniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie

Mam pewien problem bo podczas golenia w okolicach łonowych wyskakuja mi na 2 dzien krostki sa dla mnie problemem bo mi glupio potem przed partnerka gole sie dla niej i dla siebie by bylo nam lepiej ale ciezko sie czuc swobodnie gdy mam te krostki po goleniu czy idzie jakos zrobic by sie ich pozbyc ma moze ktos cos podobnego ?? A moze idzie zamienic maszynke na cos innego tylko co ??


---edit by emilka---
przenoszę temat, ponieważ ten dział wydaje mi się odpowiedniejszy. pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest podrażnienie, może spróbuj smarować jakimś delikatnym kremem? Mi na podrażnienia pomaga Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majan



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 8:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

próbowałem kremem i tez nic własnie nie wiem co mam robic Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbuj przemyć wodą utlenioną zaraz po goleniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

delikatny krem do golenia miejsc intymnych i po goleniu miejsc intymnych:) musi pomóc!!

pozdrawiam
nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group