Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krostki na penisie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolcia1



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 3:33 pm    Temat postu: krostki na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem tzn nie dokladnie ja tylo moj chlopak od pewnego czasu na jegoczlonku pojawiaja sie krostki przez ktore on nie chce sie ze mna kochac w prezerwatywie nie mozemy bo obydwoje jestesmy uculeni na lateks, czasami te krostki swedza a czasami go bola co mamy z tym zrobic prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widze że i ty i twój chłopak macie problemy, które wydaje mi sie mają początek w utrzymaniu higieny intymnej. Niech twój chłopak zrobi to co tobie napisałam i niech myje dokładnie penisa po każdym zkożystaniu z toalety. Jeżeli to nie pomoże także powinien iśc do lekarza.
A tak poza tym to radze unikac zbliżeń jeżeli jedno z was coś swędzi bo może to byc jakaś infekcja którą łatwo przekazac drugiej osobie przez sex albo inne pieszczoty związane z dotykaniem genitaliów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group