Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krostki na dekolcie i na ramionach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:49 pm    Temat postu: Krostki na dekolcie i na ramionach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zauważylam na moich dekolcie i ramionach tajemnicze kostki... Wygladem przypominają potówki lub tradzik. No ale na potówki jest za zimno a tradzik w moim wieku raczej jest niemozliwy bo mam 20 lat...Nigdy nie miałam z nim problemu...Mam podejrzenie ze to moze byc od kosmetyków ( zel pod prysznic, balsam )....Jak myslicie co to jest i jak moge sie tego pozbyc? Bo juz sie zbliza wiosna , czas na zwiewne ubrania a ja z takim czyms.... Rolling Eyes


--- edited by mala_mi ---
Prosze nadawac postom tytuły bardziej sugerujące problem. Temat zmieniłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak nie minie w ciagu tygodnia to idz do dermatologa.. moze jakas alergia.. Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz mam to pól roku i raz jest raz nie ma , nie wiem od czego to zalezy. A co do dermatologa to sama ją studiuje, jestem na II roku wiec co nieco wiem Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak ale nie masz jeszcze odp doswiadczenia..co innego studiowac a co innego praktykowac Razz, przejsc sie mozesz co nie? Wink chyba ze wolisz sie meczyc
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rowniez uwazam ze powinnas udac sie do dermatologa, byc moze masz uczulenie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 1:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może coś w jedzeniu Cię uczula?
spróbuj z piciem wapna. działa odczulająco. na pewno nie zaszkodzi a może pomóc.
co do kosmetyków- zmieniałaś jakieś ostatnio?
a może proszek do prania/ płyn do płukania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do dermatologa;)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mi dermatolog nie jest w stanie już pomóc na przewleklaka, więc nie chodzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whitewine



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trądzik niemożliwy w wieku 20 lat? A gdzie Ty to wyczytałaś? Mam znajomą, która ma 25 i ma problemy z trądzikem od dwóch lat. Niestety to nie tylko nastolatek dotyczy. Sama leczyłam się przez prawie trzy lata, dopiero od niedawna udało mi się pozbyć tego świnswta. Jak krostki nie znikają, to rzeczywiscie radziłabym do dermatologa się udać, może są związane ze zmianami hormonalnymi, albo trybem życia - studenci często nie żyją zbyt zdrowo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Candy_angel



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: W-w
PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też miałam ten sam problem. U mnie odkryłam, że właśnie te krostki wyskakują mi na dekolcie kiedy robi się ciepło. Pocimy się w tych miejscach i wtedy samo dbanie o higienę nie zawsze pomaga. Nie pomagały mi też żadne preparaty. No i odniosłam się do drastyczniejszych metod, a mianowicie zaczęłam je wyciskać Twisted Evil Oczywiście po takim zabiegu należy dobrze umyć i zdezynfekować skórę. Mi pomaga Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group