Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kropidlak czarny - tp bardzo ciekawe!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malwina



Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wawa
PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 9:50 pm    Temat postu: kropidlak czarny - tp bardzo ciekawe!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki wpływ może mieć pleśń na ścienie na zdrowie człowieka? Na przykład kropidlak czarny? Rośnie on u mnie w domu, moja mama ma cały czas kaszel a mnie bolą stawy - czy to może być spowodowane tą pleśnią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiscie, że tak. rozne grzyby i pleśnie mają negatywny wpływ na zdrowie.
ale również może być to uczulenie na pewną grupę pleśni
Powrót do góry
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, wszelkie reumatyzmy i bóle stawowe są od wilgotnych warunków. A wdychane gzryby też działają uczulajaco. Może jakimś preparatem je zlikwidować, są takie, ze się pryska i giną.
Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słyszałam, że to moze miec bardzo negatywny wplyw na zdrowie czlowieka, oprocz reumatyzmu prowadzi do takich chorob jak m.in. rak :/
Powrót do góry
Malwina



Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wawa
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy wiecie do jakiego lekarza udać się po poradę w związku z tymi grzybami (ortopeda i reumatolog do tej pory mi nie pomogli)

dzięki za wszystkie odpowiedzi!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że najlepiej zwalczyć te grzyby lub zmienić środowisko. Jak byłam dzieckiem i mieszkałam w domu, gdzie była wilgoć, miałam reumatyzm, bóle nóg i piasek w nerkach. Po przeprowadzce do nowego, suchego domu wszystkie dolegliwości zniknęły.
Myślę, ze trzeba zlikwidować źródło, zniszczyć grzyba.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group