Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowe pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W szkole? Bo zmiana trybu życia też mogła wpłynąć na przesunięcie okresu.

Poza tym to też nie jest tak,że ciąża od pierwszego dnia daje objawy, weź to pod uwagę.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, w liceum, w wakacje pracowala jako ratownik. Ja doskonale o tym wiem, i ja uspokajam, i zapewniam ze zapewne wiekszosc tych 'objawow' to tylko efekt placebo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zróbcie test, wszystko będzie jasne Smile i zaczynamy zbaczać z tematu Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, wczoraj moja dziewczyna dostala okres Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cl94, a nie mówiłam .. Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha, a no mowilas Very Happy Dzieki wszystkim za pomoc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczeta, to znowu ja... a wiec, moja dziewczyna wtedy dostala normlany obfity okres, ktory trwal 5 dni, miala normalny cykl nieplodne-plodne-owulacja-etc, i jutro badz pojutrze powinna dostac kolejny okres (ma standardowy pms itp). Troche ponad tydzien temu, byla u ginekologa na badaniu USG bo dosc bardzo bolaly ja jajniki, ale to juz przeszlo, lekarz powiedzial ze wszystko jest ok tylko ma pogrubiona macice. To bylo troche ponad 4 tyg po naszych figlach. Jako ze ona nie powiedziala ginekologowi ze podejrzewala u siebie ciaze pare tyg przed wizyta, nie jestem pewien czy doktor czegos podobnego wypatrywalm, szczegolnie dlatego ze jest nadal dziewica. Ale chyba jesli cos by bylo, to by wykryl prawda? Pan Dr uzasadnil pogrubiona macice tym ze zaraz nadchodzi okres i bedzie dosc obfity. Tak, wiem ze zajscie poprzez tamte igraszki jest niemozliwe, wiem ze okres wyklucza ciaze, dzis mija 5.5 tyg od tamtej nocyi zero objawow... ale naczytalem sie na necie tego calego badziewia ze podczas ciazy mozna miec okres i ze powiekszona macica oznacza ciaze i nie daje mi to spokoju. Co wy o tym myslicie? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie nie czytaj tego jak napisałeś "badziewia" po istotnie są to bzdury. W ciąży nie ma okresu (ew, niewielkie krwawienia lub plamienia, które nie są zazwyczaj normą inależyje zawsze sprawdzać u lekarza). Lekarzowi pewnie chodziło o pogrubione endometrium, które również występuje przed miesiączką. Jeśli nie było wytrysku to nie ma się czym martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie dopytalem sie i okazalo sie ze powiedzial dokladnie 'zgrubiona blona sluzowa macicy' a z tego co wiem to jest to cale endometrium. Wybaczcie ze draze temat, ale jesli p. Doktor nic nie 'wykryl' (bo przy rutynowym badaniu chyba tez by zauwazyl), a moja dziewczyna ma teraz najnormalniejszy w swiecie pms - a slyszalem ze jesli byloby to plamienie podczas ciazy to pms'u i bolu by nie bylo. (dziwne ale pod koniec cyklu miala plodny sluz?) To nie ma powodow do obaw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez wytrysku nie ma ciazy, okres wyklucza to juz dwa punkty które powinny Cie uspokoić . Jesli w jakiś sposób jeszcze myslisz,że mogło dojść do zapłodnienia to juz nie wiem co JA mam MYŚLEĆ .....biologia sie kłania. Nie ufasz lekarzowi? Jedynym wyjsciem jest zaprzestanie igraszek bo nie ma to sensu.
Pogrubione endometrium jest przed miesiaczką bo to ono się złuszcza i powoduje krwawienie. Pms nie ma nic wspólnego z ciażą lub jej brakiem. A śluz "płodny" pod koniec cyklu wystepuje bardzo czesto i jest zwiastunem miesiączki . Nie jest to sluz płodny .....
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group