Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowe pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki raz jeszcze za odpowiedz. Staramy sie nie stresowac, ale zapewne wiesz co nerwy robia z racjonalnym mysleniem? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cl94, wiem, bo nie raz jak byłam młodsza sama się stresowałam niepotrzebnie, także czekajcie spokojnie na okres i nie myślcie o tym, bo nie ma sensu .. Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za uspokojenie! Zazwyczaj moje myslenie jest bardzo logiczne i rozumiem ze kobiety nie sa wiatropylne, i jesli tak zachodziloby sie w ciaze to co druga 'malolata' chodzilaby z przyslowiowym 'brzuchem'. Ale co zrobic, stres i nerwy paralizuja racjonalne myslenie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie, mimo tego ze staram sie miec nerwy na wodzy, moja dziewczyna coraz bardziej panikuje. Juz nie ma owej 'bialej wydzieliny' i przez chwile miala ciemnawa, co towarzyszylo bolowi podbrzusza. Co moim zdaniem znaczy ze okres nadejdzie lada dzien, ale ona przypisuje to jako 'kolejne objawy ciazy'. Co na ten temat sadzisz/cie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 7:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sądzicie, że histeryzujecie Wink przeczytałam Twoje poprzednie posty, moim zdaniem nie ma szans na ciążę.

Postarajcie się nie denerwować, mnie się kiedyś z nerwów okres przesunął dwa tygodnie...

Kiedy Twoja dziewczyna ma dostać miesiączkę?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miala dostac miedzy sroda a piatkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma regularne cykle to tym bardziej nie ma się czym przejmować, przecież wszystko jest w porządku Smile

Jak do jutra nie dostanie to po prostu zróbcie test Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie nie ma powodow do obaw, ale praktycznie bywa roznie. Rozumiem ze bez wytrysku nasienie nie dostaje sie do 'systemu'? Chodzi o to ze ona twierdzi ze nigdy nie miala takich objawow okresu, wiec rozumiem jej obawy. Czytalem pare artykulow gdzie pisza ze u mezczyzn czasem dochodzi do tego ze mimowolnie sperma sama sie uwalnia podczas podniecenia, w co nie wierze bo chyba cos musi te zwieracze rozluznic. Chociaz watpie w to ze cos moglo sie do 'niej' dostac, bo penetracji penisem jak wczesniej powiedzialem nie bylo, a to ze dotykalem penisa akurat lewa reka tez nie jest pewne. Przeanalizowalem ta sytuacje w glowie z tysiac razy i nie widze najmniejszej szansy, lecz nerwy biora gore. Sad ale nadal staram sie byc dobrej mysli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy Wy sobie zdajecie sprawę z tego,że stres może bardzo mocno rozregulować organizm i zupełnie zmienić objawy? Uczycie się/pracujecie?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, ja studiuje i pracuje, moja dziewczyna uczy sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group