Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowe pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiulabe



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plemniki żyją parę minut wyczytałam tu a na innym forum kafaterii wyczytałam że sperma jest biologicznie żywa do 20-30 minut jak to jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przestan czytac głupoty albo wybierz forum ktore wg Ciebie jest najlepsze i na nim bazuj a nie czytasz 10 innych gdzie kazdy pisze co innego.
plemniki w srod zewn zyja do 2minut! nie dłuzej!
jedynym miejscem gdzie sa w stanie przezyc do 5dni to kobiecy sluz podczas dni płodnych.
jasne??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katerinka



Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochani !
wczoraj uprawiałam seks ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia , a mam dni płodne. chłopak ''wyszedł'' w odpowiednim momencie, a poźniej poszedł do ubikacji i jak twierdzi, ostatecznie do wytrysku i tak nie doszło. martwi mnie to , że przez całą grę wstępną oraz przy stosunku miał wydzieline... stąd moje pytanie do Was i bardzo prosze o szybko i sensowną odpowiedz.. CZY JEST PRAWDOPODOBIENSTWO ZAJSCIA W CIĄŻĘ? jesli tak .. zostalo mi 48h
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktory dokładnie miałas dzien cyklu i jak dlugie je masz?
jesli do wytrysku nie doszlo to ciazy nie bedzie i nie ma sensu brania escapelle.
wydzielina to prawdopodobnie podniecenie w ktorym nie ma plemnikow, pojawiaja sie tuz przed wytryskiem.
ja bym radzila skonsultowac to ze swoim gin.
osobiscie nie widze szans na ciaze :] ale to tylko moje zdanie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Violaa123



Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 12, 2011 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Właśnie - jak to jest z tym kropelkowaniem ? Ma on takie samo znaczenie jak sperma ? Naczytałam się o tym wiele, ale są różne tego wersję. Spóźnia mi się okres, a uprawiałam z chłopakiem peeting. Proszę o szybką odp. ; *
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 12, 2011 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczytaj troche nasze forum to sie dowiesz. mamy mase postow dot kropelkowania Smile nie ma sensu wałkowac 100tny raz tego samego kolejnej nowej osobie. masz wolny czas to siadaj i czytaj Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
invisible_64



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć. Mam pewien problem. Mam 17 lat i od ponad pół roku współżyje z moim chłopakiem. kochaliśmy się z zabezpieczeniem jednak ok 30 sek przed wytryskiem chłopak wyszedł ze mnie i zauważyliśmy, że gumka była pęknięta. Mam dni płodne. Wg kalendarzyka mam ostatni dzień. Mój cykl wynosi ok 35-37 dni. warto dodać ze 30 min przed stosunkiem był we mnie dwukrotnie po około 20 sekund. I tu moje pytanie czy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli wytrysk nie nastapil w srodku to w ciazy nie bedziesz, jesli cos poleciało a on o tym nie wiedział ,a miałas dni płodne to szansa jest..
ktory to był dzien cyklu??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
invisible_64



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg. kalendarzyka 23 dzień cyklu.



A jeśli wystąpiło kropelkowanie to jest jakieś zagrożenie ciążą ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli to zwykłe podniecenie to nie ma szans na ciaze,jesli tuz przed wytryskiem to mogła sie pojawic jakas czesc nasienia..
23dc to nie po owulce?? chociaz cykle masz dlugie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group