Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowe pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.. no, czyli do kilku minut Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiulabe



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy plemniki giną pod wpływem mydła, czy jest jakaś szansa że pozostają na mydle jestem jeszcze młoda bardzo dlatego pytam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesteś młoda;) Poczytaj troszkę podręcznik z biologii . Tam wszystko zrozumiale jest opisane. Jak dochodzi do zapłodnienia, ile żyją plemniki itd.
Mydło niszczy plemniki .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81 napisał:
Poczytaj troszkę podręcznik z biologii .

proponowałabym nasze forum. o wiele jaśniej jest to opisane niz w podrecznikach. zeby gimnazjalisci czytali te podreczniki to nie byłoby małolat z brzuchem Neutral Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie, szczerze powiedziawszy tam nie ma żadnych przykładów z życia ani logicznego wytłumaczenia .. na naszym forum jest wiele przykładów i jasno opisanych sytuacji Wink wiem na swoim przykładzie, gdyby nie forum to dalej nie orientowałabym się w wielu sprawach .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
róża22



Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Z pewnością temat ten był już wielokrotnie omawiany (przepraszam za ewentualne przynudzanie Smile ), ale chciałabym poznać Wasze opinie...

Niewiele ponad dwa miesiące temu rozpoczęłam współżycie ze swoim chłopakiem. Zabezpieczamy się na przemian przy pomocy prezerwatyw i stosunku przerywanego (co do tego ostatniego, wiem, że jest bardzo ryzykowne, stąd post umieszczony w tym dziale). Chciałabym spytać, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w ten sposób? W jakiś tydzień po ostatnim stosunku (w dniu spodziewanej @) robiłam płytkowy test ciążowy i następny trzy dni po pierwszym (oba dały wynik negatywny). Jednak @ spóźnia mi się piąty dzień, choć poza tym nie zauważyłam u siebie żadnych innych objawów, wyjąwszy codzienne silne bóle brzucha i boków od czasu pierwszego dnia, w którym @ powinna wystąpić (choć nie wiem, czy to się do objawów ciąży zalicza Smile ).

I czy jest możliwe, że nie miesiączkuję dlatego, że ,,nawkręcałam'' sobie ciążę i zestresowałam się niepotrzebnie?

Pytam, bo chwilowo nie mam możliwości zweryfikowania swoich obaw poprzez badanie u ginekologa czy jakiegokolwiek innego lekarza. Byłabym wdzięczna za jakiś odzew Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

roza stosunek przerywany to zadna metoda. jesli juz sie ja stosuje to tylko w przypadku bardzo regularnych cyklow i doskonałej znajomosci organizmu, zarowno swego jak i partnera no i pod warunkiem ze jesli dojdzie do ciazy to nie bedzie to koniec swiata, a wrecz przeciwnie - miła niespodzianka.
co do pytania...
jesli nie doszlo do wytrysku w srodku, nie pekła gumka podczas stosunku to nie ma mowy o ciazy.
mam pytanie:
stosujecie raz sex w gumce a raz bez zadnego zabezpieczenia? i wtedy opieracie sie na przerywańcu?
co do testow to najwczesniej robisz je po 16dniach od stosunku i nigdy wczesniej! a najlepiej w dniu @.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
róża22



Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gumka nie pękła, wytrysku w środku nie było. I tak, stosujemy właśnie tak, jak napisałaś.
Dziękuję bardzo za odpowiedź Smile

Co do testów, byłam nieco skołowana: na niektórych ulotkach jest napisane, że test zadziała już po sześciu dniach, z kolei w necie większość źródeł podaje, że po czternastu. Za oświecenie mnie w tej materii dziękuję również Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

róża22 napisał:
Gumka nie pękła, wytrysku w środku nie było.

wiec spokojnie czekaj na @ Smile
a co do testow : to najpewniejszy wynik otrzymasz po 16dniach a nie po 6 Smile
pzdr Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
róża22



Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Smile Naczytałam się o kropelkowaniu i wystraszyło mnie to trochę. Uspokoiłaś mnie Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group