Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowe pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yhm to poczatki płodnych, a kłucie - owulacja Smile.
ale do rzeczy:
jeszcze raz podkresle , po tym co przeczytałam teraz jestem pewna ze nie ma mowy o zadnej ciazy Smile
tylko BŁAGAM nast. razem nie pozwol zeby konczyl w gumce w srodku i to w dni płodne..bo nie daj Bóg peknie i wyleje sie wszystko..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sasha



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wind_of_hope za Twoje odpowiedzi. Za to, że bez nerwów i cierpliwie odpowiedziałaś na moje pytania i wątpliwości. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co Smile od tego tu jestem Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przerazony



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, zapewne niepotrzebnie panikuje ale wole sie poradzic bardziej doswiadczonych odemnie.
Sytuacja wyglada tak: Sex bez gumki dzien po miesiaczce ale daleko mi bylo od "dojscia" robilismy to okolo 10 min i a uwienczenie bylo poza pochwa jakies 5 min po wyjsciu z partnerki. Ale jak czytam o tych kropelkowaniach i innych trudnych slowach to zaczynam sie bac... Prosze o jak najszybsza odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przerazony bez wytrysku w partnerce albo bezposrednio po wyjsciu z partnerki nie mozna mowic o ciazy. Spokojnie nie panikuj, a na przyszlosc pomysl i zainwestuj w gumki. Oszczedzi ci to mase niepotrzebnego stresu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przerazony



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki Smile uspokoilem sie troche Very Happy a co do gumek to kupie zapas na caly rok...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No widzisz. Nie ma co panikować bo gdyby tak się zachodziło w ciaże to by dzisiejsze gimnazja i licea przeobraziły się w placówki dla matek z dziecmi... nie ma co panikować tylko trzeba myśleć i się zabezpieczać. Bo seks bez zabezpieczenia to zawsze jakieś ryzyko, wystarczy że wyjdziesz na styk i ciąża gotowa... a Tobie sie wydaje że zdązyłeś... więc z tym trzeba uważać.

Jednakże w tym przypadku który opisałeś nie ma mowt o ciąży.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Black888



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam:)

Dzisiaj jedna sprawa bardzo mnie zmartwiła. Dowiedziałem się od mojej dziewczyny że dzisiaj że pojawiła się u niej krew. Ostatni stosunek uprawialiśmy w sobote i był on z zabezpieczeniem jednak nie doszło do wytrysku w jej pochwie. Boję się co może znaczyć ta krew dzisiaj. Nie wiem czy to przez ten seks czy przez coś innego... proszę o pomoc jeżeli możecie mnie uspokoić.

Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krew czy plamienie?
w ktorym dniu cyklu ona jest?
byc moze to plamienie okołoowulacyjne i nie ma sie czym przejmowac.. z 2giej strony moze to byc nadzerka, torbiel itp.
czekam na odp. dobrze by było zeby poszła na kontrolna wizyte Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Black888



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

było to plamienie, krew nie pojawiła sie ponownie, był to 12 dzień cyklu. było to pierwsze takie zdarzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group