Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowe pytania

Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 3:50 pm    Temat postu: Kropelkowe pytania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynuacji tematu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tuska15



Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 1:08 pm    Temat postu: hej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy plemniki mogą przeżyć na ubraniu np na spodniach czy majtkach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plemnik potrzebuję do życia śluzu płodnego kobiety. Na ubraniach nie ma szans na przetrwanie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sasha



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam, że preejakulat pojawia się kiedy chłopak jest podnicony, czyli może pojawić się na początku gy wstępnej. A myślałam, że pojawia się tuż przed wytryskiem. Jak to jest?

Wczoraj kochałam się z chłopakiem. Użyliśmy prezerwatywy, ale dodatkowo chłopak wyjął penisa wcześniej, około dwie minuty przed wytryskiem i dokończyłam "ręcznie" w prezerwatywie. Wydaje się, że wszystko było z gumką dobrze, bo nic nie wyciekało i była sucha. Zanim chłopak nałożył prezerwatywę to była gra wstępna bez jej użycia w czasie której pieściłam ręką jego członka. Później to ja nakładałam mu tą prezerwatywę ręką, którą dotykałam członka. Jeżeli to prawda, że ten płyn wydobywa się już od samego poczatku podniecenia, od gry wstępnej to czy jest możliwe, że przeniosłam preejakulat na prezerwatywę a w czasie seksu znalazło się to we mnie i może być ciąża? Boję się bo mam teraz dni płodne, czuję kłucie w prawym boku i takie dziwne pobolewanie w podbrzuszu. Czy taka metoda jaka zastosowaliśmy wczoraj z gumką oraz wyjściem około dwie minuty przed wytryskiem w dni płodne może sprawić nam niespodziankę? Bardzo proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 minuty to bardzo duzy odstep czasu. nie ma mowy o ciazy. było zabezpiecznie, nie pekło wiec jest ok.
ten płyn to podniecenie, w nim nie ma plemnikow. pojawiaja sie tylko przed wytryskiem.
podsumowujac:
w waszym wypadku nie bedzie zadnej ciazy Smile

sasha napisał:
Boję się bo mam teraz dni płodne, czuję kłucie w prawym boku i takie dziwne pobolewanie w podbrzuszu.

to zblizajaca sie owulacja daje o sobie znac. nic sie nie przejmuj. wszystko ok Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sasha



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wind_of_hope za odpowiedź. Panikuję trochę bo mam dni płodne. Zazwyczaj nie kochamy się w te dni, ale tym razem nie wytrzymaliśmy. Staraliśmy się uważać, użyliśmy prezerwatywy, sprawdzaliśmy czy się nie zsuneła itd., chłopak wyszedł ze dwie minuty przed wytryskiem. Ale jak przeczytałam o tym, że ten płyn pojawia się dużo wcześniej to spanikowałam. Wprawdzie nie było penetracji bez gumki, ale boję się, że ja dotykając prezerwatywy przeniosłam na nią ten płyn a my zaraz potem się kochaliśmy. Albo boję się tego, że dotykając swoich narządów mogłam przenieść tam ten płyn, który wraz ze śluzem mógł wniknąć do pochwy. Do tego, nie śmiejcie się proszę Smile na budynku moich rodziców siedział sobie bocian Smile a oni żartują sobie ze mnie, a mi od razu przychodzą różne myśli do głowy, że może coś z chłopakiem zrobiliśmy nie tak a to przecież dni płodne.
Cykle mam zazwyczaj 28dniowe i wg moich obliczeń dzisiaj przypada owulacja. Ostatni okres zaczął mi się 20 lipca. Kochaliśmy się z chłopakiem 30 lipca i tego dnia zaczełam odczuwać pierwsze oznaki zbliżającej się owulacji, kłucie w prawym boku.
Wiem, że plemniki to nie terminatory czy duszki, które przenikną sobie bez niczego, ale boję się przez fakt, że miałam dni płodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nic sie nie boj. ciazy nie bedzie.
a wiesz ile ja bocianow widziałam? i siedzacych i lecacych.. i ciazy jak nie było, tak nie ma Smile bocian nie ma tu nic do rzeczy Smile.
reasumujac: w ciazy nie jestes. wszystko było tak jak powinno. zabezpieczenie ok. głowa do gory Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sasha



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że jest tak jak piszesz wind_of_hope. Dzisiaj podczas rozmowy nagle zaczęliśmy z chłopakiem rozmawiać o dzieciach, a on zaczał mówić o imionach dla dzieci jakie mu się podobają. A mi od razu staje przed oczami to, że może jakiś cwany plemnik chce zrobić kuku mojemu jajeczku heh. Boję się, ze zakładając prezerwatywę uszkodziłam ją w taki sposób, że było to niewidoczne. Rolling Eyes
Czy jeżeli z gumką było wszystko ok to nawet jeśli chłopak doszedł by we mnie w czasie dni płodnych to są jakieś szanse na ciąże? Albo gdyby wyjął nie dwie minuty przed wytryskiem ale trochę później, np. minutę przed albo pół minuty? Nadal odczuwam kłucie z prawej strony i mam wrażenie że to kłucie jest tak niżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sasha bo kłucie promieniuje.. ono nie wystepuje w 1 miejscu.

sasha napisał:
Czy jeżeli z gumką było wszystko ok to nawet jeśli chłopak doszedł by we mnie w czasie dni płodnych to są jakieś szanse na ciąże

to jest dosc ryzykowne bo w gumce moga byc mikrouszkodzenia ktorych nie widac gołym okiem ale po co od razu zakładac czarny scenariusz..
a po wytrysku sprawdzaliscie gumke,czy nie przecieka nic z czubka?
z tego co wiem to plemniki pojawiaja sie tuz przed samym wytryskiem...wiec 2 min to dlugo..sadze ze jeszcze ich nie było ale pewnosci nie mam bo nie jestem lekarzem. wiesz wybieranie imion jeszcze o niczym nie swiadczy, ciekawe jakby zareagował jakbys powiedziala ze jestes w ciazy. no ale nie ma co marudzic.

ps- a w ktorym dc jestes teraz?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sasha



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
a po wytrysku sprawdzaliscie gumke,czy nie przecieka nic z czubka?


Sprawdzaliśmy i wydaje się, że była ok. Wiem, że niektórzy sprawdzają prezerwatywę wodą, albo nawet próbują ją nadmuchać jak balon, ale my takich rzeczy nie robiliśmy. Cała sperma zebrała się w tym zbiorniczku, a my popatrzyliśmy tylko ogólnie czy nie wycieka. Głównie ja bo mój mężczyzna od razu mówił, że wszystko jest ok. Poza tym po wyjściu z pochwy doprowadziłam chłopaka ręką cały czas dotykając tej gumki i doszedł w moich rękach i w gumce więc może w tym czasie zorientowałabym się, że coś jest nie tak? Nigdy nam gumka nie pękła i nigdy nie mieliśmy uszkodzonej dlatego nie wiem czy umiałabym to wyczuć. Boję się tych mikrouszkodzeń bo mimo, że nie doszedł w środku to boję się przez ten preejakulat, kropelkowanie. Ja odczułam to wyjście jako jakieś dwie minuty przed wytryskiem, ale mogło to być minutę lub krócej przed (na pewno nie sekundy przed) bo w czasie takich uniesień człowiek traci poczucie czasu.

Cytat:
ps- a w ktorym dc jestes teraz?


Jestem dzisiaj w 16 dniu cyklu. Okres dostałam 20 lipca. Trwał 4 dni, piątego i szóstego dnia to już były niewielkie plamienia. Cykle mam regularne 28dniowe. Zdarzają się przesunięcia bo przedostatni cykl trwał 26 dni, ale to raczej nie często się zdarza. A z chłopakiem kochaliśmy się 25 lipca, czyli w 6 dzień cyklu, też z gumką i raczej jestem spokojna o wtedy. 6 dnia cyklu przy moich 28dniowych cyklach jest chyba jeszcze daleko do dni płodnych, prawda? Natomiast ta sytuacja, o która tak się martwię miała miejsce 30 lipca, czyli w 11 dc, a to są już początki dni płodnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group