Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monikaqaz jezeli masz dni nieplodne to nei masz sie czego obawiac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monikaqaz



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 12:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile mniej więcej procent jest możliwości, że nie jestem w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co mialo zostac zaplodnione w dni nieplodne co? Wez to dziewczyno na logike, i poczytaj podrecznik do biologi bo cos widze jakies braki w tym temacie albo przynajmniej przeczytaj to:

http://www.biomedical.pl/forum/jak-dochodzi-do-zaplodnienia-vt426.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mdf



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 2:01 pm    Temat postu: Pomocy! Płyn preejakulacyjny peeting problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem że temat wałkowany ale mam takiego stresa że chciałbym konkretnej i obiektywnej odpowiedzi do mojego przypadku bo inaczej ogłupieje. jestem pełnoletni był to nasz pierwszy raz tak blisko z natury jestem "panikarzem". Uprawiałem z moją dziewczyną wczoraj peeting 2 dni po zakończeniu krwawienia. Cykle ma nieregularne jest dziewicą z nienaruszoną błoną( słyszałem że to przeszkadza w przypadkowym zapłodnieniu własnie przez peeting). byłem bardzo podniecony do wytrysku nie doszło. dotykaliśmy mojego członka był suchy ale nie wykluczam płynu preejakulacyjnego pprostu mógł odrazu wsiąknąć w bielizne której nie sprawdziłem. chwile później przez jakieś 2-4 minuty masowałem moją dzieczyne po miejscach intymnych tą ręką (była sucha) lekko wkładając palec 3-4 cm. Występuje u mnie płyn preejakulacyjny nie raz go zaobserwowałem. Po powrocie do domu zobaczyłem małą plamę na bieliźnie zastanawiam sie czy to nie było kropelkowanie z powodu dość dużego podniecenia. istnieje możliwość zajścia przez moją dziewczynę? dziewczyna mówi że ma nieregularne ale ogólnie krwawienie występuje w okolicy pewnych dat i wyliczyłem że dni płodne są od jutra. prosze o pomoc i obiektywną odpowiedz przy założeniu że to mogło być kropelkowanie.

---nie zakładaj nowych tematów tylko pisz w odpowiednich już istniejących bo robi się bałagan na forum. Korzystaj z funkcji " szukaj" od tego ona jest---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 2:19 pm    Temat postu: Re: Pomocy! Płyn preejakulacyjny peeting problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1) po pierwsze nie rób syfu na forum bo od tego dział specjalny jest.

mdf napisał:
( słyszałem że to przeszkadza w przypadkowym zapłodnieniu własnie przez peeting).


Dzieci dzieci... a świnie latają zabieracie się za seks czy petiing nie mając PODSTAWOWEJ wiedzy o biologi. Błona dziewicza ma "otwóry" przez które wypływa krew miesiączkowa, wiec jaki problem jest aby przez nie cos "wpłyneło do środka?! Dziewictwo nie jest "środkiem antykoncepcyjnym" zapamietaj to raz na zawsze i uświadom tych co ci takie bzdury naopowiadali, bo chyba w szkole z biologi mają pałę!

Skoro do wytrysku nie doszło nie ma szans na ciaże. W tym płynie mog sie pojawic plemniki owszem ale tylko na krótko przed wytryskiem. Przy nieregularnych cyklach trudno obliczyc dni plodne, ejst to niemozliwe, no chyba ze ma jakis "zakres" przykladowo 26-29 dniowe cykle... a skoro obliczyles (pytanie czy prawidlowo) ze dni plodne zaczynaja sie od jutra to nie ma powodow do paniki tym bardziej.
A na przyszłość najpierw poczytajcie o spsobach zachodzenia w ciaze, a potem zabierajcie sie za zabawy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mdf



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tym miesąu miała od 7 do 12-13 dnia miesiąca krwawienie a nasza zabawa była z nocy 14 na 15. i z tego co mówiła miesiączki wypadają własnie mniej więcej miedzy 7 a 13 każdego miesiąca. obliczyłem z własnego doświadczenia i potwierdziłem w internecie na podstawie kalendarzyków gdzie podaje sie daty. Przepraszam za poruszenie tego tematu jeszcze raz ale jestem okropnym panikarzem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli cykle ma ok. 30-36 dniowe... zatem dni plodne wypadaja od 10 dnia cyklu do 26 dnia cyklu... taki duzy zakres ze wzgledu na wahania cyklu.
NIe panikuj bo w waszym przypadku nie ma mowy o ciazy. Bez wytrysku nie ma plemnikow = nie ma ciazy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mdf



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękujęSmile kamień z serca. następnym razem będę napewno bardzo uważał żeby nie było sytuacji stresowych:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
torres



Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 1:17 am    Temat postu: prawdopodobieństwo zajścia w ciąże Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

moje pytanie jest takie. Kochałem się z dziewczyną bez zabezpieczenia. wcześniejszy wytrysk miałem kilka godzin wcześniej, więc według mnie w spermie nie było bardzo dużo plemników, ponieważ nie minęło dużo czasu od poprzedniego wytrysku. Podczas stosunku, wyciągnąłem członka i po około 10 sek. masturbacji nastąpił wytrysk. Jaka jest szansa zajścia w ciąże z powodu kropelkowania lub płynu preejakulacyjnego w tym wypadku?

z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w cewce moczowej mogły zostać plemniki.. :/
zależy czy dziewczyna ma dni płodne czy nie.
Bardzo niemądre to było. Trzeba bylo umyć penisa przed stosunkiem chociazby ze wzgledow higienicznych
Skoro sie teraz boisz ze moze byc w ciazy to dlaczego sie nie zabezpieczacie?
seks to nie tylko przyjemnosc ale i odpowiedzialnosc ;/

Dowiedz sie czy to byly dni płodne czy nie bo tylko tak mozna sprawdzic prawdopodobienstwo zajscia w ciaze..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 32 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group