Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kropelkowanie przed wzwodem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cockroach



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 9:36 pm    Temat postu: kropelkowanie przed wzwodem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

często gdy sie podniece wyciekaja mi kropelki płynu z cewki, staje sie to jeszcze przed osiągnięciem wzwodu,czy to normalne? czy mozna sie tego w jakis sposob pozbyc(farmakologicznie moze?), bo nie ukrywam ze jest to dla mnie troche klopotliwe.z tego co czytalem na forum to jest to normalne ale w czasie wzwodu, wiec chcialbym sie dowiedziec czy rowniez gdy jest 'miekki" tez sie to zdarza czy moze to jakas patologia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 1:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje przeczytac ten temat:

"kilka pytań apropo kropelkowania"

http://www.biomedical.pl/forum/kilka-pytan-apropo-kropelkowania-vt657.htm
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 9:26 pm    Temat postu: jest dobrze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wyciekaja mi kropelki płynu

Nie wydaje mi się abyś cierpiał na jakąś tajemniczą chorobę.
Widać tak to już u ciebie jest.
Może to być np. spowodowane dłuższym stanem podniecenia i uciskiem.
Jeżeli poza tym wszystko inne jest ok, to naprawdę nie widzę problemu.
Musisz pamiętać, że w płynie przed ejakulacyjnym mogą też znajdować się plemniki, tak, że musisz uważać.
Ale jest to drobnostka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie kropelkowanie tylko preejakulant który jest wydzieliną z prostaty który nie ma plemników, poczytaj temat który powiedział wind Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

st_jakub ja??? Wink Wink chyba Emilka Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 7:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O przepraszam, mała omyłka wieczorna, oczywiście post do którego link podała Emilka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group