Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krew z odbytu!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 7:47 pm    Temat postu: krew z odbytu!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!pisze w takiej sprawie przydażyło mi się to drugi raz.Zawsze jak boli brzuch i przy oddawaniu kału zauwazyłam krew i dodam,że mam straszne zatwardzenia,aż boli.Od jakiegos czasu chudne.I wiem co myslec.Pójde do lekarza,ale tak mysle czy może to byc cos powaznego..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fersja



Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie można się odrazu nastawiac na najgorsze. Owszem moze to być coś powaznego a moze to być coś nie groźnego. Trzeba myśleć pozytywnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AnnaWall



Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może hemoroidy , albo wrzody ? myślę , że warto zrobić badania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A zauważyłaś jakieś zmiany, guzki i tym podobne? Bo to rzeczywiście mogą być hemoroidy, tak jak to było w moim przypadku. Jak tylko zauważyłam takie objawy to zgłosiłam się do docent Kołodziejczak w szpitalu św. Elżbiety, która zaleciła hemoroidektomię laserową. Po tym zabiegu problem całkowicie zniknął, nie pojawiał się już ani świąd ani krew podczas oddawania stolca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
robert5P
Spamer


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje iść od razu do lekarza, bo z takim czymś nie ma żartów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alek545



Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 7:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to już jest źle

_________________
http://kumulacjapowerball.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 12:36 pm    Temat postu: Re: krew z odbytu!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaa18 napisał:
Witam!pisze w takiej sprawie przydażyło mi się to drugi raz.Zawsze jak boli brzuch i przy oddawaniu kału zauwazyłam krew i dodam,że mam straszne zatwardzenia,aż boli.Od jakiegos czasu chudne.I wiem co myslec.Pójde do lekarza,ale tak mysle czy może to byc cos powaznego..

Lekarz i badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tak miałam przy hemoroidach, każda wizyta w toalecie to była męczarnia, stosowałam posterisan do smarowania przez jakiś czas, pomogło, jest bezpieczny do stosowania nawet dłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group