Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krew w stolcu, z odbytu, śluz itp / zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 1:46 am    Temat postu: Krew w stolcu, z odbytu, śluz itp / zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam zapytanie mam dwadzieścia dwa lata i od dwóch tygodni po oddaniu stolca na papierze widzę kilka kropel krwi
Krew jest świeża czym to może być spowodowane czy to cos groźnego ?
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz problem z zatwardzeniem, to krew może być przyczyną. A jeżeli nie, to można podejrzewać wrzody żołądka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje ze pekaja ci zwieracze ale niewiem dlaczego tak jest
Powrót do góry
diko
Gość









PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedzi
Krwi jest odrobinka kilka kropel
Stolec jest w normalnym kolorze nie wiem czy dobrze myślę ale wydaje mi się ze przy wrzodach żołądka powinien być ciemny
Zastanawiałam się nad hemoroidami ale wydaje mi się ze jestem na to za młoda po za tym nic mnie nie boli
Czy pękanie zwieraczy to cos groźnego ?
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hemoroidy pojawiają się niezależnie od wieku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nestor



Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 01, 2005 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie che cie straszyc a lekarzem nei jestem tylko wiem tyle ze moj wojek ktory mial krew w stolcu to mial raka jelitaa grubego lepiej idz do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Gość









PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję iść jak najszybciej do lekarza. Hemorojdy występują niezależnie od wieku, przy tym masz ból ogromny przy oddawaniu stolca.
Powrót do góry
KACHA
Gość









PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wrzodow zoladka nie masz-bo krew bylaby ciemna(musi przecierz przejsc przez caly uklad pokarmowy...)i dla laika trudna do rozpoznania. Ale do lekarza powinnas isc. Wyglada na to, ze masz jakies problemy z naczyniami krwionosnymi w koncowym odcinku jelita(piszesz,ze "krew",a skoro ja widac to musi byc swieza). Moga to byc hemoroidy,ale jeszcze na tyle "nowe"i male, ze nie bola i moga sie jeszcze pojawiac okresowo-np przy zatwardzeniach. Ale nie nalezy ich lekcewarzyc,bo w przyszlosci moga dac o sobie znac .Byc moze na razie wystarcza tylko leki uszczelniajace naczynia. Takie krwawienia moga tez byc zwiazane z infekcjami, albo pasozytami. Nie daj sie zbyc, trzeba to przebadac, bo obojetnie jak jest, ale krew w tym miejscu jest nie na miejscu.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam a z jakimi pasozytami konkretnie? Mam zrobic badania na lamblie czy jakos tak;)
Bylem ostatnio u dermatologa w innej zupelnie sprawie i mam zrobic wlasnie takie badania aczkolwiek nie wspominalem nawet o mojej malej przypadlosci... Twisted Evil
Powrót do góry
pani
Gość









PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 10:57 am    Temat postu: Re: Krew w stolcu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

diko napisał:
Witam mam zapytanie mam dwadzieścia dwa lata i od dwóch tygodni po oddaniu stolca na papierze widzę kilka kropel krwi
Krew jest świeża czym to może być spowodowane czy to cos groźnego ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group