Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krew w stolcu, silne zaparcia, ból brzucha z lewej strony

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2434



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 11:39 pm    Temat postu: Krew w stolcu, silne zaparcia, ból brzucha z lewej strony Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od 3 dni boli mnie brzych z lewej strony,jest to ból pojawiaacy sie najczęściej nagle i to ostry,zdarza sie też ,że pobolewa mnie w mniejszym stopniu,wczoraj rano miałam bardzo silne zaparcie,spory kłopot z wypróżnieniem się,zauważylam krew w stolcu oraz większą ilośc krwi na papierze narazie to pierwszy raz się zdarzyło, w nocy mam znacznie przyspieszony rytm serca oraz duszno mi i nie mogę zasnąc.Jestem 2 tygodnie po zabiegu artroskopi kolana ta sama noga po raz drugi,po operacji miałam robione dwa razy punkcje stawu gdzyz zbiera mi sie tam płyn i krew ,dostaje zastrzyki w brzuch oraz tabletki na stan zapalny czy dolegliwosci sa powizane z tym,czy to coś innego?zarzywam tabletki olfen,oraz phleboida zastrzyko Fragmin 5000j,dzis rowniez zauwazylam lekkie kwawienie na papierze po wyproznieniu sie

przenoszę do gastrologii/carboczar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

monika2434
Czasem może się zdarzyć zaburzenia ze strony układu pokarmowego przy stosowaniu Phlebodia oraz Olfen.Jednak nie na tyle aby wystąpiły takie objawy.Koniecznie należy udać się do gastrologa(badanie krwi,kolonoskopia)Na ten stan wskazane spożywać Colon C(2 x dn.wg opisu na opakowaniu)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group