Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krew w stolcu czy to zatrucie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... A jak myślicie czopki glicerolowe mogą pomóc? Dostałam takie w aptece ale sie zabardzo nieznam. A no i nic zabardzo niepomaga przeczytałam w necie że trzeba jęść żeby sie załatwić przy zaparciach no a ja się źle czułam i niemiałam ochoty na nic no ale dziś jadłam już normalnie, pije durzo itd jak nieprzejdzie to wkońcu będe musiała do lekarza iść :/ Ale poczekam jeszcze. Jak myślicie gdzyby było by to coś powarznego to brzuch by bolał ? Czy nic tak jak u mnie? Jak przy noirmalnych zaparciach
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że jakby brzuch bolał, to byłoby gorzej.
ale nie wiem, czy się za bardzo nie śpieszysz z tymi czopkami, to dopiero drugi dzień, kiedy się nie możesz załatwić. poczekaj może jeszcze. albo wypij herbatkę przeczyszczającą Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jarek151187



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mialem cos takiego, to normalne zatwardzenie, moze byc spowodowane np zbyt dlugim przytrzymywaniem kału(np brak czasu na kupke). Krwawienie tez moze sie zdazyc, a tylek pozniej boli niesamowicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 9:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to dobrze że tak uwarzacie półki co ich niewziełam miałam zamiar ale niewyszło jak coś się zmieni to napisze. Dzięki za odpowiedzi.

No dziś niedziela i jakoś jest dobrze już wszystko0 ok Smile Dzięki wielkie za wsparcie i nikomu takich przeżyć nieżycze. Pozdrawiam
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group