Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krew w stolcu czy to zatrucie?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 9:58 pm    Temat postu: Krew w stolcu czy to zatrucie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Błagam was odpiszcie jak najszybciej jestem załamana... A więc dzisiaj wyskoczyliśmy na kebaba, po jakiejś godzinie od tego zaczoł strasznie mnie boleć brzuch a raczej jelita tzn podbrzusze. Czułam się tak jak bym mnie na toalete poprostu pędziło ale tak bardzo mocno. Jak sie załatwiałam okazało sie że to nie żadne rozwolnienie no napoczątku tak jakby troche ale potem niemogłam się dalej załatwić, dziwne ale wyglądało to tak jak bym miała zatwardzenie. Mam wzdęty brzuch. No i potem dalej miałam jakby skurcze jelit i niemoge się załatwić i jak próbowałam to zauwarzyłam troche krwi później więcej. Nie jakoś specjalnie durzo ale no mało też nie. Krew była jakby rozrzeedzona i kolor miała taki jasny, niebyła bordowa ciemno. Jeszcze nic nikomu nie powiedziałam ani rodzicom ani chlopakowi bo się wstydze. Kiedyś przedtem miałam tez pare razy krew na papierze ale pare kropli i ona była jakby z zewnątrz odbytu. Czytam artykuły w necie i boje się że to jakiś rak a nie zwykłe hemoroidy bo chyba za młoda jestem na nie. Myślałam najpierw że to zatrucie ale chyba nie. Wziełam tabletki przeciwbólowe i przeszło ale jak chce się załatwic to wraca ból. Bolą jelita i sam odbyt też. Acha i jak niepróbuje się załatwić to krew nieleci. ja teraz to sie nawet spać cykam bo boje sie że jakiegoś krwotoku dostane:( Prosze o odpowiedzi, mam kompletną załamke Sad
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kinia moim zdaniem to po prostu zwykle zatwardzenie... krew jest jasna wiec podejzewam ze podczas proby zalatwienia sie peklo jakies naczynko i teraz przy kazdej probie mozesz pokrwawic.... czasami tak sie zdaza a hemoroidy w twoim wieku tez moga wystapic... ale stawiam na to pierwsze wiec bez nerwow... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo ci dziękuje za odpowiedz, ja czasami też tu wpadam coś doradzać bo moim zdaniem to bardzo dobre forum . Ogólnie wy dziewczyny jesteście wyrozumiałe, dziękuje postaram sie mniej stresować mam nadzieje że przejdzie do jutra i się załatwie.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no miejmy nadzieje ze dasz rade Smile
no dzieki za mile slowa.... <przytula> a wracajac do tematu tez to kiedys przezywalam i do dzis mi zostalo ze po "twardszym" razie mam krwi troche Rolling Eyes sprubuj wypic jigurt albo owocow troche np. truskawek to powinno pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinia spokojnie, bez nerwów Wink Wyśpij się i będzie oki Smile 3 maj się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No chciałam własnie truskawki zjęść, ale niemam ochoty bo jestem obżarta tym kebabem. Rano zjem i kawe strzele to jakoś też mi pomaga. Pewnie bym niepanikowała gdyby nie ta krew. A jej jest tak średnio bo taka rzwodniona i chyba świerza bo nie żadne skrzepy. Może tam lekko w neiktórych miejscach nierozwodniona albo lekko jakby ścięta. No ja się uspokoiłam po twojej wypowiedzi bo ogólnie to miałam już historie z rakiem i innymi świnstwami.

Zibi no dzięki za słowa otuchy jutro napisze wam co i jak.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, bez nerwów wszystko jest OK Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no co ty to nie rak Smile bylo by ciemne krwawienie przede wszystkim..... a nawet wtedy jeszcze nie mysli sie o raku Smile
spokojnie, wyspij sie jutro kawka i truskawki ( chociaz jak dla mnie to dziwna mieszanka samkowa hehe ) i bedzie dobrze <pociesza>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No można powiedzieć że się wyspałam Smile Nic mnie nieboli ale dalej się niemoge załatwic... Ogólnie troche krwi sie polałao ale chyba miałaś racje że to z jakiegoś naczynka bo na początku niebyło dopiero po kilku próbach... Ogólnie to niezadurzo troszke tylko. Ale grunt że się lepiej czuje i zero bólu tylko przy toalecie. Ale nic poprawa widoczna może jutrro wogóle bedzie lepiej. Brałam lrople żełądkowe i mama kazałam mi lakcid brać wsumie niewiem po co bo się nieznam.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to dobrze ze bole przeszly... w koncu dasz rade trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group