Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krew po przerwaniu błony dziewiczej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shiva
Gość









PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 6:04 am    Temat postu: krew po przerwaniu błony dziewiczej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 16 lat i ostatnio moj chlopak podczas wspolnej "zabawy" przerwal mi palcem blone dziwicza. oczywiscie nie obylo sie bez krwi. od tamtego razu powtorzylismy to jeszcze 3 razy (minely 2 tygodnie) i za kazdym razem pojawia sie troche krwi. nic mnie nieboli i czuje sie dobrze, ale ta krew jest niepokojaca. czy to moze jest jakas pozostalosc po blonie, czy cos sie mogla stac? czy to krwawienie jest moze normalne przezjakis czas. chlopak nalega bym poszla do lekarza ale jeszcze nie chce znacie moze jakies forum na ktorym lekarz odpowiada na pytania? dzieki za odpowiedz. pozdraiwam
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 8:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarzem nie jestem Wink ale pop przerwaniu błony dobrze jest odczekać jakieś dwa tygdnie aż wszysko dojdzie do normy. Nie ma jakieś sztywnej zasady ze nie wolno uprawiać sexu z penetracją czy też "zbawiać sie" paluszkiem. Spróbuj odczekać jakiś czas miej wiecej 2 tygodnie, jeżeli w tedy krwawienie nie ustapi to nalezało by iść do lekarza.

Jest to normalne krwawienie często wystepujące (chodz nie jest to regółą), wiele par nie może doczekać sie kolejnych pieszczot tak samo bądz też bardziej śmialych. Dlatego po przerwaniu blony częstą dolegliwością są bóle podczas pełnego stosunku czy tez zabaw, wraz z występujacym krwawieniem. ranka ktora powstaje podczas zerwania błonki musi mieć czas zabliźnić sie do tego stopnia że nawet podczas ocierania (penisem, palcem, wibratorem) nie byla ani bolesna ani nie powdowała bolesności Smile

Myśle że to nic powaznego, żadko zdażają sie powikłania podczas zerwania błony.

Jednak jeżeli coś Cie nie pokoi zawszze masz prawo iść do lekarza, obojetnie czy chce tego twój chłopak czy nie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shiva
Gość









PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz:D pocieszyles mnie. problem a raczej jego brak polega na tym ze mnie nic nie boli!!!!! i to jest zastanawiajace:-? ale odczekam jak mowiles. jeszcze raz dziekuje!!!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co Smile

a bolesność nie musi wystąpić, jedynie sie cieszyć że nie ma jeszcze tego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shiva
Gość









PostWysłany: Czw Gru 22, 2005 4:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałes racje! wszystko sie zaczelo goic i w sumie juz nie ma krwawienia<<choc 2 tygodni nie wytrzymalismy>> jeszcze raz dziekuje za odpowiedz i rade. pozdrawiam
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 22, 2005 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie że wszystko wporzadku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group