Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krew na chusteczce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madrijoya



Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław/ Międzylesie
PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 6:45 pm    Temat postu: krew na chusteczce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jak dmuchałam nos, dostrzegłam małe krople na chusteczce. Jeszcze nie dawno byłam przeziębiona, jednak dmuchając dzisiaj było krwi znacznie więcej prawie cała chusteczka. Czy to mogłobyć spowodowane pęknięciem jakiegoś pęcherzyka? pomóżcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Managuador



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze skoro bylas przeziebiona to doszlo do oslabienia organizmu i wydaje mi sie ze naczynia wlosowate moga byc podraznione i oslabione z powodu choroby. jesli wczesniej nie bylo krwotokw nie ma czym sie przejmowac Smile



Czasem organizm reaguje tak na zmiane pogody skoki cisnienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. W wyniku przeziębienia i dużego kataru naczynia krwionośne uległy podrażnieniu, co bardzo często objawia się ich pękaniem. W efekcie na chusteczce może pojawić się krew. W Twoim przypadku ( po przeziębieniu ) nie jest to objaw niepokojący Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 1:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łykaj teraz witaminkę C z rutyną albo innym przedstawicielem witaminy P - co by naczynka uszczelnić.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group