Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krem/pastylki: No scar

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 10:17 pm    Temat postu: Krem/pastylki: No scar Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam po długiej nieobecności na forum tych, którzy jeszcze mnie pamiętają (już jako studentka;))

Mam do Was pytanie, czy miał ktoś może do czynienia z kremem lub pastylkami NO SCAR z macicą perłową? Confused Jeśli tak, to jak działały?

Chciałabym tym "wyleczyć" rozstępy, ale nie wiem czy opłaca się inwestować...

Pozdrawiam Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka Smile Naprawdę dawno Cie nie było Smile

No scar działa bardzo ładnie na blizny. Właśnie likwiduję sobie bliznę po oparzeniu.

Co do likwidowania nim rozstępów...Zależy jakie to rozstępy... w której fazie...Jeśli w zanikowej to już nic nie zrobisz. Jeśli są świeże to możliwe ze pomoże...Wraz z zabiegami pomocniczymi Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem znowu Wink No niestety, u mnie to już "stara" sprawa, także raczej się tego w ten sposób nie pozbędę Confused
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 6:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze można spróbować kuracji kwasami...Może nie zlikwiduje ich, ale powinna zmniejszyć je nieco...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group