Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krem do Buzi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ulcia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 7:36 pm    Temat postu: Krem do Buzi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

L'oreal Nutri BrązSmile do buzi. do karnacji normalnej i jasnej. co o nim sadzicie? wasze uwagi i opinie dotyczace tego produktu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. Mysle ze jest calkiem niezly. Daje fajna i subtelna opalenizne. Nie pozostawia nie przyjemnej warstwy na skorze. Jednak nie polecam go osoba ze skora sklonna do powstawania wypryskow. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ulcia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok:)dzieki za wypowiedz:)a dlaczego do skory z wypryskami ten krem nie jest dobry Question ?ja mam problem ze skora ale bardzo malutki Very Happy przed okresm mi wyskakuje pare krosteczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lepiej nie smarowac twarzy takimi preperatami jezeli chodzi o wypryski, bo to różnie skóra odczuwa. Ale to już zalezy od biologi człowieka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ulcia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiem.niestety tak to jest ze skora czlowieka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z GONZI aczkolwiek ja rowniez mam problemy z cera, rowniez nie ekstremalne ale sa i stosowalam przez jakis czas tego samego typu kosmetyk tylko innej firmy. Kosmetyk samoopalajacy (Dove) i nie zatykal mi porow ale co do efektu opalenizny to nie bylam zadowolona bo.... nie bylo jej!! Ten kosmetyk (przynajmniej w moim przypadku) nie opala.a podkreslam za kupilam sobie ten ktory ma opalac mocniej poniewaz mam taka ciemnawa karnacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprostu najlepsze jest słońce. Wszystko znika z twarzy nawet uciążliwy trądzik ( najpierw nalezy przygotowac do tego skórę ! ). Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Syllo



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 7:53 am    Temat postu: Ze słońcem to jest tak, że Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słońce rzeczywiście wysusza skorę i trądzik znika. Niestety, po jakimś czasie pojawia się znowu, przychodzi ze zdwojoną siłą, ponieważ skora jest przesuszona. Poza tym takie kąpiele słoneczne męczą skorę i powodują, że szybciej się starzeje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 2:14 pm    Temat postu: Re: Ze słońcem to jest tak, że Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Syllo napisał:
Słońce rzeczywiście wysusza skorę i trądzik znika. Niestety, po jakimś czasie pojawia się znowu, przychodzi ze zdwojoną siłą, ponieważ skora jest przesuszona. Poza tym takie kąpiele słoneczne męczą skorę i powodują, że szybciej się starzeje.


idealnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulcia, już Ci wszystko mowie! Mam ten kremik, najpierw podkradlem troche mojej dziewczynce a teraz uzywamy go razem Smile od razu zaznacze ze cena nie jest najnizsza chcby w porownaniu z Johnsonem ale kremik jest tego wart! Rowno opala, nie zostawia smug, skora ma ladny naturalny kolorek i przede wszystkim nie wysuszy Ci buzki tylko ladnie przyrumieni. Jak najbardziej polecam wszystkim dziewczetom!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group