Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kręgosłup

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
guto



Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 1:13 pm    Temat postu: Kręgosłup Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, kilka lat temu miałem wypadek samochodowy, przez co miałem złamana nogę, uraz głowy i połamaną miednicę. Przez miednicę mam jedna nogę krótsza, dlatego muszę nosić wkładki ortopedyczne. Mam do was pytanie, gdyż opinia lekarzy jest podzielona, czy wydłużać nogę czy chodzić w kładkach, jakie to ma konsekwencje i czy warto cierpieć wydłużając nogę, aby wyprostować kręgosłup, czy lepiej chodzić w kładkach.

Oraz od jakiegoś czasu strzela mi w kręgosłupie tak jak przy strzelaniu palcami, czy ma to jakieś konsekwencje? I co robić aby nie krzywić tak kręgosłupa, aby nie bolał. Chodzę na basen, ćwiczę kręgosłup a od kilku dni bardzo mnie boli. Proszę o pomoc, bardzo dziękuje.

Nie wiem czy dobrze, umieściłem zapytaniem, ale nie wiedziałem gdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group