Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kręgosłup... pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sulphur



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 9:00 pm    Temat postu: Kręgosłup... pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam do wszystkich małe pytanie.

Dzisiaj Pod czas gry w piłke odchylilem się znacząco w tył, wtedy poczulem charakterystyczne podwójne znaczace 'strzelenie' w kręgosłupie w dolnej czesci (podobne jak nie raz się przeciągamy wstajac rano).

Do tej pory pod czas ponownym delikatnym przechylaniu się w tył (tylko i wylacznie) w tamtym miejscu czuje znaczacy ból i od razu odruchowo sie prostuje. Skłon w przód moge wykonać bez żadnych problemów.

Chodzi mi to po głowie i zarazem Ciekawi.. bo jeszcze tak nie miałem. Czy coś naciągłem? zerwałem? czym to moze byc spowodowane?

trwa do od rana

(ps. mam 20 lat)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dr Musker
Gość









PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, młokosie, naciąGNĄŁEM...

A poza tym, ból kręgosłupa zawsze jest objawem alarmującym i zmuszającym do wizyty u lekarza. Możesz miec poważne kłóopoty zdrowotne, no więc idź do doktorka !
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko dzięki Młokosie Smile

(ps. 'Młokos' to mam nadzieje w Waszym środkowsiku rodzaj pozdrownienia... dziwne... ale jak trzeba to trzeba.)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group