Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kreatyna a badanie na kiłę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolpolice



Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 5:52 pm    Temat postu: kreatyna a badanie na kiłę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
w czerwcu miałem przeprowadzone badanie na kiłę metodą VDRL, tą podstawową, możliwe, że przekręciłem nazwę. Wynik wyszedł wątpliwy, dlatego też w sierpniu ponowiłem badania. Przeprowadzono całą paletę badań, nazw mi lekarz nie podał, ale było ich naprawdę dużo, może 6/7. Wszystkie wyszły ujemne. Lekarz pytał się czy brałem w międzyczasie jakieś antybiotyki, ponieważ mogłyby wpłynąć na wynik badania. Nie brałem. Dopiero później przypomniałem sobie, że brałem przez pewien okres między badaniami kreatynę, ponieważ trochę ćwiczę. Dla pewności chciałbym się dowiedzieć czy kreatyna może w jakiś sposób wpłynąć na wynik kiły? Lekarz mówił, że nawet przy braniu antybiotyków wszystkie wyniki nie wyszłyby w 100% ujemne i coś by wskazywało na chorobę, także jestem zdrowy, a wątpliwy wynik w czerwcu mógł być skutkiem jakiejś infekcji. Dodam, iż od ryzykownego stosunku minęły ponad 4 miesiące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group