Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyka po ciążach i w trakcie ciazy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dytka



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 12:06 pm    Temat postu: Kosmetyka po ciążach i w trakcie ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem po dwuch ciążach mam okropny brzuch wręcz sama skóra i rozstępy



-----edited by emilka----
odrobinkę zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika26.81



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam ten sam problem jestem po dwuch porodach figure mam normalna tylko ten brzuch taki obwisly
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgiełka



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 9:58 am    Temat postu: Po ciąży - jakie kosmetyki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie
9 miesięcy temu urodziłam cureczke, mie karmiłam od początku piersią niestety. w ciązy przytyłam 18kg Sad od kilu miesięcy prubuje zrzucić wage ale niestety nie moge, do tego ten strasznie wygladający jak rozciągnięty worek brzuch którego nie moge sie pozbyć. Juz nie wspomne o celulicie i rozstępach. Odszedł odemnie ojciec dziecka i na powrut chce wyglądać ładnie jak kiedyś. Może macie panie jakies sposoby czy na 10000000%wyprubowane kosmetyki zeby zrobic coś ze swoim ciałem? Pozdrawiam



----edited by emilka----
zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść



---edited by Mała Mi---
Temat przenosze w odpowiednie miejsce miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja kuzynka bardzo chwaliła sobie serię bielendy:

bielenda zielona herbata - zel wyszczuplajacy

BIELENDA SIZE S - ŻEL ANTYCELLULIT - KOFEINA I ZIELONA KAWA

BIELENDA SPA - LUKSUSOWY ŻEL WYSZCZUPLAJĄCY I UJĘDRNIAJĄCY

BIELENDA FITNESS LINE - AKTYWNY ŻEL WYSZCZUPLAJĄCY POD PRYSZNIC

podobno bardzo dobrze działa.tylko jest 1 warunek...oprócz stosowania kosmtykow trzeba zacząć powoli wracac do aktywnosci fizycznej i cwiczen...wtedy nie tylko skóra będzie lepiej i ladniej wygladac ale i cale ciało bo mięśnie wrócą do sprawności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 12:02 pm    Temat postu: dbanie o siebie w czasie i po ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakich kosmetyków najlepiej uzywac w czasie ciazy by skóra sie nie rozciagneła tak by potem nie mogła wrocic na miejsce??
Balsamy nawadniajace oliwki masarze nie tylko brzuszka czy to jedyne srodki???

--- edited by Mala mi ---
Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group