Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kość ogonowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kordek



Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 3:41 pm    Temat postu: Kość ogonowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć mam problem z mamą... Boli ją kość ogonowa gdy ją dotknie lub kty się na opiera i nie chce iść do lekarza... Mówi że paręnaście lat temu upadła na nią i ją bolało ponad miesiąc ale mówi że już potem nie miała problemów z nią, też słyszałem że to może być wywoływane mięśniakami. Proszę powiedzcie czy jest czym sie martwić czy to są tylko jakieś chwilowe przejścia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli coś boli jest to znak,że coś się dzieje z organizmem. Wiadome jest,że przy zwykłym upadku i z czasowym bólem nie idzie się do lekarza. Jednakże gdy powraca i wywołuje problemy w życiu codziennym należy niezwłocznie udać się do lekarza. Nie jestem w stanie powiedzieć co to jest dokładnie,ale wierz mi,że lepiej iść teraz bo póżniej może być za póżno. Wczesna profilaktyka i wdrożenie leczenia pozwoli na szybkie wyeliminowanie bólu. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rambus190



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Włochy
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie, stłukła kość albo poważniej uraziła, zapewne za młodu uszkodziła kość ogonową po miesiącu zrosła się kość co powoduje większą podatność na uszkodzenia, powinna odczekać kilka tygodni jeśli nie przejdzie, będzie konieczne udanie się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group