Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kośc Czaszki... Pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matrix



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:23 am    Temat postu: Kośc Czaszki... Pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was, nie wiedizałem gdzie to napisać to pisze to tutaj, i nie wiem czy to jest dolegliwość czy co, to z góry przepraszam jeśli dałem źle temat w kategori. A wiec mój problem to taki że kiedyś pare lat temu miałem z tyłu głowy taką twarda kropke, z początku myślałem żę to nic wielkiego, że nic możę z tego nie być dlatego też nie badałem tego ani nie kontrolowałem dalszego rozwou tego bo poprostu to mi nie przeszkadzało... Ale tak z pół roku temu przypomniało mi sie o tym, i gdy zaczołem macać z tyłu głowy to okazało sie że nie mam już tej kropoki, ale w niej miejsce pojawiła sie taka twarda górka coś jak by w rodzaju kosci czy czegoś nie wiemczego ale jest to dość twarfe, i troszeczke takie nie wiem jak by to nazwać nie ostre ale takie kłujące troszeczke macajac to nie czuje raczej żadnego bólu, ale nigdy wczesniej takiego czegoś nie miałem, jak narazie to nie zmienia swojego rozmiaru ani nic ale staje sie to dla mnie troche niepokojące, jeśli ktoś by umaiał odpowiedzieć na to pytanie to z góry dziękuje....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 6:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co to było? guz jakiś, pieprzyk? co to jest ta kropka? Bo może to jakiś tłuszczak wyrasta? Czy to jest miękkie? A może miałeś guza jakiegoś i stwardniał teraz? Ja po uderzeniu kamieniem w głowę mam po guzie takie stwardnienie. Stwardniała krew pod skórą i już mam to z 15 lat, ale nic nie boli.
Pozdrawiam;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 7:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie że to nic wielkiego. ja kiedyś taką kulke miałam, właściwie to było to płaskie trochę. mama stwierdziła że to jakaś krostka. ja oczywiście ją rozdrapałam Very Happy teraz znów takie coś mam. ale już mi zanika. nie przejmuję się tym. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matrix



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jest tak jakby góz dośc twary ale jak macam to nieboli, ale to troche tak kłuje i nie wime wogole co o jest;/ wyglada na góza, możę udać sie z tym do lekarza ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest na czaszce, nie w środku, także myślę, ze to nie jest niebezpieczne i lekarz się tym za bardzo nie przejmie. Ale idź, jeśli chcesz. Moze spróbuj też troszkę rozsmarować to, np. Amolem, spirytusem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babsi



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To rzeczywiście jest niepokające. Trudno stwierdzić co to może być. Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u twojego lekarza pierwszej pomocy. Myślę, że albo stwierdzi nic grożnego ewentualnie zaleci jakieś zabiegi czy leki lub skieruje się do jakiegoś specjalisty. Powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group