Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Korekta skrzywionego nosa - jak znaleźć dobrą klinikę?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
David89



Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 8:12 pm    Temat postu: Korekta skrzywionego nosa - jak znaleźć dobrą klinikę? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, przejdę od razu do rzeczy. Kilka lat temu miałem nieprzyjemny wypadek, w wyniku pobicia górna (kostna) część mojego nosa została wyraźnie skrzywiona. Teraz chciałem wykonać zabieg w celu wyprostowania nosa i mam w związku z tym kilka pytań.
Mój główny problem polega na tym, że nie wiem jaką klinike lub chirurga wybrać. Z pośród moich znajomych nie ma nikogo kto by mógł mi kogoś poradzić. Dodam, że mieszkam w województwie Dolnośląskim w Legnicy. W internecie też ciężko znaleść realne informacje na temat tego gdzie najlepiej się wykonuje takie zabiegi. Niby ceny takiego zabiegu w większości klinik są bardzo podobne ale wydaje mi się, że klinika klinice nierówna? Czy często takie zabiegi kończą się niepowodzeniem ?
Proszę o wypowiedź osób które mają doświadczenie albo wiedze gdzie najlepiej wykonać taki zabieg w moim regionie albo jak znaleść odpowiednią klinike. Przewertowałem w internecie wiele ale nigdzie nie znalazłem nic na tyle konkretnego żebym był pewny że korekta przebiegnie pomyślnie bez komplikacji.
Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
David89



Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dołączam jeszcze foto do tematu. Jakie są szanse na wyprostowanie takiego skrzywionego nosa ?
[zakaz umieszczania linków na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
galos



Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego, miałem problem z bardzo odstającymi uszami i w sumie długo nie mogłem się przemóc żeby coś z tym zrobić, a bardzo mi to przeszkadzało.. W końcu, gdy uzbierałem pieniądze zdecydowałem się, a że znalazłem dużo dobrej opinii o tym ośrodku, zaryzykowałem Smile nie żałuje, bo teraz mam ładne, nieodstające uszy Smile jakby co podaje link [zakaz umieszczania linków na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje taki zabieg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
violet



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli zdecydowaliscie sie juz na koretke to moge prosic o zdjecia przed i po?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cascada



Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja korzystam z usług dr [reklama] Smile u niego akurat chodzę na wypełnienie zmarszczek i nie wyszłam jeszcze od niego z gabinetu niezadowolona Smile z nosem na pewno sobie poradzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia22



Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście nigdy nie korzystałam z takich usług, ale moi znajomi polecają tę panią:
[zakaz umieszczania linków na forum]
Niestety, nie wiem, jakie ma ceny, natomiast podobno jest rewelacyjna. I z dolnośląskiego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Velrieors



Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 8:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie teraz czeka korekta warg sromowych, postanowiłam sobie zrobić bo już mam dosyć takich krzywych i lepiej estetyczniej wygląda to jak jest proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group