Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kontracept - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem. moze się też tak zdarzyć, że przez pierwsze 2 opakowania jest fatalnie a przy 3 juz jest ok. Dlatego zaleca się przyjmowanie danych tabletek minimum 3 cykle.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darucha333



Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 11:28 pm    Temat postu: Re: Problem z kontraceptem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

selene177 napisał:
Jeżeli taki problem pojawił się juz na forum to przepraszam, ale jakos nie mogłam się go doszukać.

Niedawno po raz pierwszy zaczęłam stosować kontracept. Mam już 16 dzień cyklu i... dziennie mam plamienia o konsystencji i kolorze typowej dla końca okresu. Rok temu brałam yasminelle, owszem plamienia na poczatku występowały, ale może raz, dwa na miesiąc. Czy to normalne? :/


hej ja tez zaczelam miesiac temu kontracept i miesiac mam juz te plamienia, teraz przerwa na okres i nie wiem czy dalej je brac czy zmienic na inne bo przeciez oszalec mozna z tym plamieniem, po jakim czasie u Ciebie przeszło plamienie i czy mineło wogóle?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 20, 2011 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Organizm potrzebuje czasu na to ,żeby się "przyzwyczaić" do zmiany w ilości hormonów jaka się w nim znajduje.

Zaleca się wybrać 3 opakowania i jeśli w tym czasie plamienia nie ustaną, dobrze byłoby zmienić preparat.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group