Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

konsekwencje zapalenie substancji narkotycznej.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nooise



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:33 pm    Temat postu: konsekwencje zapalenie substancji narkotycznej. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sobotę miałem okazję zapalenia smartshivy ze smartshopu, w związku z czym mam pytanie.

czy stan otępienia jaki odczuwam od momentu zapalenia ( tj. sobota ) może świadczyć o jakimś trwałym uszkodzeniu mózgu? dodam, że jestem osobą przewrażliwioną, z różnego rodzaju fobiami. zastanawiam się więc czy to moja autosugestia czy fakyczny stan rzeczy. czy po tej smart shivie ze smart shopu, po dwóch zaciągnięciach jest to mozliwe?

ogólnie z tego rodzaju środkami nie eksperymentuję, to był dopiero mój drugi raz i jak sądzę ostatni Wink

mam 19 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
freeyourmind



Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie pal tego nieprzebadanego ścierwa, które powstało właśnie po to, żeby działy się z Twoją głową różne dziwne rzeczy. Lepiej pal gandzię. Dopalacze zostały wymyślone przez ludzi, którzy chcą, żebyś popadał w tego rodzaju lęki i fobie. Ja próbowałam parę razy tego ścierwa. Działa gorzej niż gandzia i tylko niszczy komórki w mózgu. Stanowczo odradzam. Odstaw to. Najlepsza jest natura.
Pozdro, bracie lub siostro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group