Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

konizacja i gojenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mufaso83



Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 9:27 pm    Temat postu: konizacja i gojenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
z powodu cin3 przeszłam konizację szyjki macicy. została ona skrócona, ponieważ w kanale nie było zmian(wykazało to łyżeczkowanie). Odcięto jakby plasterek skalpelem, a następnie wykonano koagulację, bez szwów. Miały być one zakładane, jednak lekarz zmienił zdanie i stąd moje pytanie, czy taka decyzja była słuszna?nie rodziłam, mam 30lat, a czytałam, że po koagulacji może wytworzyć się blizna zaburzająca prawidłowe działanie.
ponadto wyczuwam palcem, że na szyjce na środku zaczęła się robić twarda narośl wielkości monety 2zł. Czy to normalny proces gojenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 12, 2013 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!

W zabiegu konizacji szyjki macicy czasami stosuje się szwy rozpuszczalne, jednakże nie zawsze. Czy jest Pani objęta opieką ze strony lekarza? Proszę udać się do ginekologa w celu wykonania badania kontrolnego i obejrzenia narośli.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group