Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Komputery cyklu owulacyjnego - opinie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medicine



Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 23, 2011 12:13 pm    Temat postu: Komputery cyklu owulacyjnego - opinie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile

Chciałam się dowiedzieć co myślicie o komputerach cyklu? (nie mogę podać nazwy ze względu na regulamin) Czy jest to dobra pomoc przy metodzie termicznej? Używa któraś z Pań takiego urządzenia? I co sądzicie o skuteczności? Wiem, że trochę kosztują ale myślę, że jeśli kobieta ma problem z interpretacją temperatury i brakiem czasu na robienie interpretacji to takie urządzenie może być bardzo przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halbach



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja żona stosuje monitorek niemiecki na C. Obydwoje jesteśmy zadowoleni, nie ma to jak stosunek bez zabezpieczenia w dni dni niepłodne Smile A metoda skuteczna, nie spodziewamy się dziecka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medicine



Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie też o nim myślałam, bo jest dużo tańszy, a skuteczność taka sama. To bardzo ciekawa i zdrowa alternatywa dla tabletek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halbach



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Gru 02, 2011 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak myślałaś o tym to polecam. Z żoną jesteśmy na prawdę bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medicine



Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamówiłam jednak. Pogadałam z moim ginekologiem na ten temat i on również polecił mi to urządzenie. Dzięki halbach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halbach



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NMZC. Jak będziesz mieć jakieś pytania to po prostu pisz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lullaby_



Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zajrzy, bo widzę, ze temat nie jest zbyt rozwinięty...Chciałabym kupić jakiś komputerek do npr. Zastanawia mnie tylko jedno. Czym tak naprawdę różni się Cyclotest od Lady compa. Chodzi mi tutaj o skuteczność, funkcje, bo wiem tylko że jest różnica ogromna w cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 3:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje poczytac na stronach producentów.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lullaby_



Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, mogłabym to zrobić, ale nie chcę zostać naciągnięta...wolałabym poznać opinię normalnych ludzi użytkujących te urządzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halbach



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No u nas się sprawdza cyclotest. Nie wiem jak lady comp bo go nie stosowaliśmy, a nie chcę oceniać marki skoro nie mam doświadczenia z tym. Wiem tylko, że w naszym można dodatkowo wprowadzić dane o śluzie płodnym i poziomie LH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group