Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kompleksy czy derpesja

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lenka89



Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2015 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim wypadku jedynym rozwiązaniem jest pójscie do psychoterapeuty. Zadne z nas nie jest w stanie na forum Ci pomoc bo takie rady niewiele Ci dadza. Ja sama kiedys byłam u psyychoterapeuty i bardzo mi pomogl a dlugo sie przed tym wzbranialam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lenka89



Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że są to kompleksy które sprawiają, że popadasz powoli w depresje. Nie każdy jest idealny i nie można się takimi rzeczami przejmować, bo życie jest jedno i takie błahe sprawy nie moga sprawiać, że jest Ci zle... Głowa do góry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Depresja zaczyna się od czaegoś, tutaj może być właśnie od kompleksów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beza111



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takiego stanu nie wolno lekceażyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GlenSzwedacz



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Mar 02, 2016 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie to od kompleksów zaczęła się depresja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaralisa



Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawjol



Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może jest to odpowiedni moment, żeby pójść do specjalisty? Czasami już kilka wizyt może diametralnie zmienić Twoje podejście do siebie. Samemu bardzo ciężko dać sobie radę z niską samooceną, jedynia bliska osoba jest w stanie nas dowartościować lub właśnie pomoc osoby trzeciej, która pomoże nam dostrzec dobre strony i wyjść z dołka. Jeśli się wahacie przed pójściem do psychologa to polecam poczytać kilka rtykułów jak wygląda taka terapia i jakie efekty można uzyskać, np. tu http://dbajmyozdrowie.eu/kiedy-warto-pojsc-do-psychologa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group