Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kolonoskopia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
On27



Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 11:23 am    Temat postu: Kolonoskopia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam na poczatku wrzesnia,skierowanie na kolonoskopie.Boje sie i zastanawiam czy w ogole isc.Bede mial bez znieczulenia.Niestey schudlem ponad 10 kg,mam bole po lewejs tronie brzucha szcegolnie pzred oddanie moczu i bole z tylu plecow.Lekarz powiedzial ze to moze byc od jelit.usg jamy brzusznej mam w porzadku,krewi mocz tez,badania an krew utajona w kale rowniez. Rolling Eyes ..Moj znajomy mial robiona kolo i lekarze cos mu porobili z jelitami.Nie wiem czy to prawda Rolling Eyes .Macie jakies doswiadczenia z kolonoskopia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna i Jerzy



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam kolonoskopię, bez znieczulenia ale prywatnie. To nic takiego, jeśli lekarz będzie ostrożny poczujesz tylko rozpieranie w końcowej fazie badania. Nie ma się czego bać, a przynajmniej będziesz miał pewność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
papaja



Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja z kolei zrobiłam badanie z kału, które jest alternatywą dla kolonoskopii:) polecam osobom, które stresuje kolonoskopia tak jak mnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group