Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kolano problem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paweeel1989



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 1:30 pm    Temat postu: Kolano problem? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj jadac na rowerze upadlem na kolano. Nie liczac otarcia i mega siniaka wyczuwalny pod palcem jest dolek ktorego nie ma w drugim kolanie. Wydaje mi sie ze nadkruszylem rzepke. mam isc z tym do lekarza czy obejdzie sie bez?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paweeel1989



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak chodze to nie tylko jak dotke ale to przez siniaka

ogolnie to nie chyba ze dotkne ale to pewnie przez siniaka


------edited by emilka-----
prosze stosowac się do regulaminu i nie pisać bezpośrednio pod sobą kilku postów! jak chcesz coś dodać, to korzystaj z opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania08061984



Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 12:48 pm    Temat postu: odpowiedź Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź jaknajszybciej do lekarza z kolanem ponieważ kolano to jest bardzo skąplikowane i wymaga leczenia i lubi powracać za jakiś czas. To lepiej nie zaniedbuj tego i idź do lekarza. Wiem cos otym bo sama mam problemy z kolanem od 10lat. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group