Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kolana

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
River



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 8:13 am    Temat postu: kolana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jakis miesiac temu przyszedlem do domu ze szkoly i nie moglem usiasc bo nie bylem wsanie. nie wiem co mi sie stalo ale jak siadalem do kulo mnie w kolanach posordu i szczelaly poszedlem do apteki kupilem flexodon .. cos na odobdowe chrzastki bot aki mi poradzila farmaceltka bole przestaly i szczelanie w 80 % natiomast minol juz ponad 1 czas od tego zdarzenia i wystarczy ze troche pobiegam albo pochodze wiecej niz np 3 km albo jakos tak zaczynaja mnie kolana bolec. dziwne jest to dla mnie bo nigdy nie mialem takich problemow zawsze mialem sportowy tryb zycia a tu bach.. dzisaij znalazlem czas zarejestrowalem sie do lekarza ogolnego i zobacze co on mi powie i gdzie mnie skieruje ... mam nadzieje ze to nie jest nci powaznego :/ nigdy nie mialem problemow z kolanami ani nie uderzylem sie w szkole .. .. wiecie co to moze byc ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Profesor J. Fortuniak
Gość









PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ty najpierw się pisać poprawnie naucz !!

Farmacełtka ?

Kuło ?

Szczelanie ?

Czy polska ortografia jest rzeczywiście nie do nauczenia ?! WSTYD !
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

<gafa>
Powrót do góry
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to stawy. Najlepiej pobrać trohcę glukozoaminy, pojeść żelatyny. Lekarz może zlecić Ci zabiegi rehabilitacyjne.
Powodzenia
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
River



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam Wink spieszylo mi sie. i nie jestem dobry z pisowni ale sie staram .. a mozecie powiedziec mi czy ta glukozamina jest w aptece ? i czy ma ona jakas nazwe czy poprostu glukozamina :>?z gory przepraszam za moja pisownie i liczne bledy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Glukozamina jestw roznych preparatach dostepnych w aptekach- sa rozne nazwy handlowe drozsze i tansze:) Ja biore arthron complex- cena okolo 100zl za 120 tabletek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
River



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troche drogie . narazie nie bede kupywal tego poczkeam juz co mi lekaz doradzi zebym nie kupic na darmo :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja musialam kupic takie ale sa rozne tabletki od nawet 10 zl, trzeba tylko popytac w aptece.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
River



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm ok rozumie dzieki anetka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to nasza "wspaniała " Anetka pisze zza granicy?
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group