Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kochamy sie zawsze za drógim razem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia111



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 1:49 am    Temat postu: kochamy sie zawsze za drógim razem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!! mam pewien mały problem.. współżyje z chłopakiem juz ponad pol roku i nigdy jeszcze nie bylo tak zebysmy sie kochali za pierwszym razem kiedy dojdzie do zblizenia, bo on odrazu ma orgazm!! i dopiero za drógim razem mozemy sie kochac!! dlaczego tak się dzieje!! troche nam to przeszkadza a nawet nie troche tylko bardzo!! Sad Czy coś jest z nim nie tak??? co mozemy zrobić zeby kochac sie odrazu za pierwszym razem?? pomóżcie prosze!!! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie warunki, to jak najbardziej wskazane jest by duużo współżyć, po jakimś czasie powinno sie to uregulować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może byc przez stres,mielismy z moim chłopakiem ten sam problem.Ale pi czasie wszystko było ok.Poprostu za bardzo sie denerwuje i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia111



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rade ale kochamy sie już ponad pół roku i dosyć często i za każdym razem tak jest! mam tego juz dosc bo ilez tak mozna...a po drogie to juz jak za 1 razem gdy go zaczynm pieścić(podkreślam "zaczynam" pieścic) jest wytrysk to juz nie mam ochoty sie kochc..poprostu odechciewa mi sie wszystkiego...;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm...moze on po prostu jes tak wrazliwy na twoje wzgledy... wiem ze moze cie to irytowac ale musisz go tez zrozumiec, po porstu nie potrafi chlopak wytrzymac... nie wszyscy sa maratonczykami w tej dziedzinie ale bardziej pasuja do sprinterow Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group