Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kobiece infekcje intymne

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzax



Dołączył: 18 Lip 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 10:30 pm    Temat postu: Kobiece infekcje intymne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak poradzić sobie z infekcją w pochwie co stosujecie aby temu zapobiec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
loliloli



Dołączył: 18 Maj 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to wszystko zależy od tego, czy jet to zapalenie grzybicze czy bakteryjne. To na pewno ma znaczenie. Powinnaś udać się do ginekologa. Myślę, że lekarz najlepiej odpowie Ci co zrobić na te dolegliwość. Słyszałam o naparach i płukankach ziołowych. Sama nie stosowałam, ale słyszałam o takich metodach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
duos685



Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosowanie naparów na kobiece infekcje intymne podobno jest dobre. Tylko nie można stosować tych naparów zbyt często, żeby nie zaburzyć naturalnej flory bakteryjnej pochwy. Raz w tygodniu powinno wystarczyć. Na infekcje intymne dobrze działa, rumianek, nagietek, szałwia. Wydaje mi się, że naturalne leczenie, szczególnie jak chodzi o infekcje intymne jest bezpieczniejsze niż środki kupne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marta Zet



Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinnaś iść do lekarza czym prędzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto jest zastanowić się z jakiego powodu pojawiły się u Ciebie te infekcje intymne. Moze być to'
skutek noszenia nieodpowiedniej bielizny ze sztucznych materiałów
zakażenie
grzybica
ewentualnie choroby

Polecam wykonać sobie odpowiednie testy jeśli nadal bedzie się to utrzymywało.
https://drwenerolog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie niestety często łapią takie infekcje, szczególnie zapalenia pęcherza Sad juz w tym roku kilka razy miałam, najgorsze co można zrobić to takie coś zbagatelizować, sama tak niestety robiłam i potem to zapalenie trochę przechodziło potem zaraz wracało, dopiero jak się wzięlam za to i wyleczylam to porządnie urofuraginum max to się uspokoiło na długo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiniak



Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, w infekcji dróg rodnych może pomóc Lactovaginal https://www.lactovaginal.pl/o-produkcie/. Mój ginekolog polecił mi te tabletki dopochwowe w stanach zapalnych spowodowanych albo bakteriami albo grzybami. Tabletki bierze się około tygodnia i po tym problem ustępuje. Sama wiem po sobie Smile Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 2:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a coś na swędzenie, bez recepty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ekspert marki kadefarm



Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 2:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
problem infekcji intymnych dotyczy naprawdę wielu kobiet. W przypadku takich dolegliwości jak swędzenie, pieczenie, kłucie, palenie w pochwie lub nawet ból w okolicy wejścia do pochwy, cewki moczowej czy odbytu, zalecam wizytę u lekarza specjalisty. Do tego czasu warto zapoznać się ze specjalistycznymi, ginekologicznymi wyrobami medycznymi marki Kadefarm, które wspomagają leczenie dolegliwości okolic intymnych u kobiet
Mestia, w przypadku świądu okolic intymnych, w celu natychmiastowej ulgi, polecam sięgnąć po kojący krem Prurifem®, który wykazuje nie tylko działanie przeciwświądowe, ale również przeciwbólowe.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka



Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podstawa sa badania profilaktyczne i czeste wizyty u lekarza. ja raz w roku robie cytologie, poniewaz jestem obciazona genetycznie i wole sie przebadac czesciej niz pozniej walczyc z jakas powazna choroba https://adamed.expert/czy-nieprawidlowy-wynik-cytologii-musi-oznaczac-chorobe/ tak do poczytania, odnosnie cytologii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group