Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kłucie w sercu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ChiveS



Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Częstochowa
PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 5:08 pm    Temat postu: Kłucie w sercu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak byłem mały to często kuło mnie serce nie wiem od czego to było... rodzice mi mówili że od garbienia się. Teraz mam 16 lat i tylko czasami mam takie kłucia. Od czego to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chociaż zdjęcie fusów po kawie byś wrzucił - a nóż by ktoś wywróżył.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mało prawdopodobne zeby to było od garbienia sie rodzice pewnie tak gadali żebyś sie niegarbił, przyczyn mogą być setki idz najpierw do pediatry
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mroczna



Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Trójmiasto
PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 7:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KOLKA, taaak znam to ! Może być spowodowane tym, że dorastasz lub że masz za mało witamin. Ja np. mam to wtedy gdy mam za mało wysiłku a później nagle zaczynam trenować. ( trenuję koszykówkę ) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawlowex



Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam inne pytanie w temacie. Mam 27 lat i od czasu do czasu czuje kłucie w sercu. Położe się i wszystko przechodzi. Chciałbym zrobić badania ale nie wiem jakie robi się w takich sytuacjach - EKG czy echo serca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lip 23, 2008 7:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miewam klucia w sercu ... czasem strasznie bolesne. Chodzilam do lekazy ... mialam robione ekg i jakies podstawowe badania. Jeden lekaz okreslil ze to pewnie od gazow ktore mi sie zbieraja i uciskaja ... chlopak byl bardzo orginalny Wink

Jakiegos dnia dowiedzialam sie ze takie klucia sa wywolane brakiem (magnezu albo zelaza - juz nie pamietam doklanie) Od czasu kiedy czesciej lykam centrumy czy tez plusze klucia ustapily.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group