Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kłucie w sercu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lekomanka187



Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 12:00 pm    Temat postu: Kłucie w sercu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
od jakiegoś czasu strasznie dokucza mi kłucie w okolicach serca w klatce piersiowej/. Nasila się zwłaszcza podczas dużego stresu - wtedy dochodzą problemy ze złapaniem oddechu... Co to moze byc? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marek44



Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 8:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli będzie się to nasilała to najlepiej do kardiologa pójść. Mogą to być nawet początki zawału według mnie.

____________________________________
AasaPolska.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bakagan



Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale zeby kupic nowsze w innym miejscu bym musiala doplacic ok 120tys jak juz sprzedam. Wiec myslalam o kredycie na parenascie lat. Jedni mowia ze to dobry pomysl https://racoongo.com/pozyczki/bez-bik/ w koncu sama chce wybrac gdzie bede mieszkac a taki kredyt to nie tragedia bo ludzie biora i 500tys na 30 lat. A inni mowia ze to kiepski pomysl. Chce poznac Wasze zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Josicka



Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najszybciej udaj się do kardiologa. Z sercem nie ma żartów. Ja niedawno byłam u kardiologa w Rudzie Śląskiej, bo miałam takie same objawy jak Ty. Okazało się, że nic mi nie jest. Ból w klatce piersiowej mnie męczył, ponieważ miałam przeciążone mięśnie (ostatnio sporo ćwiczę na siłowni) Smile. Nie ma co się martwić. Najlepiej jak najszybciej zapisz się do lekarza. Życzę zdrówka Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka



Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

problemow z sercem nie nalazy bagatelizowac, to bardzo powzne sprawy, fajny artykul mi podeslala siostra ostatnio https://adamed.expert/badania-zdrowotne/niewydolnosc-krazenia-przyczyny-objawy-i-sposoby-leczenia-problemow-z-krazeniem/ lepiej byc doinformowanym w kwestii zdrowia, bo nigdy nie wiadomo co nam sie kiedys przydarzy, u mnie w rodzinie sporo osob choruje na serce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
centowa



Dołączył: 15 Wrz 2017
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do kardiologa to po pierwsze i podejrzewam że będzie trzeba zrobić RM serca, bo mój brat miał podobnie. On robił we Wrześni w Wizji V, pojechał tam specjalnie bo najszybciej termin mieli, od razu następnego dnia po zapisie. Gdzie indziej kazali czekać dużo dłużej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
irkan



Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możecie też skorzystać z https://scanmed.pl/specjalizacje/kardiologia . Dzięki nim znajdziecie sprawdzonych specjalistów w wielu miejscach w Polsce. A z sercowymi problemami to lepiej nie czekać i nie odkładać na później, licząc że przejdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodów takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele. Bardzo często dotyka to młode osoby. Za głównego sprawcę dolegliwości ze strony serca, w tym również za powstanie kolki sercowej, uważa się stres i nadmierne przemęczenie. Tak wiec dobre jest ograniczać stres. Niemiłe kłucie w klatce piersiowej najczęściej jest związane ze wspomnianym wypłukiwaniem magnezu z organizmu.

Jeśli szukasz środka wspomagającego to polecane są krople Toda. https://konopnysklep.com.pl/wsparcie-terapii/krople-toda/ W ich składzie są substancje mające działanie ochronne na układ krwionośny:
Czosnek zwyczajny sezonowany
Owoce rokitnika
Owoce borówki czarnej
Owoce głogu
Papryka ostra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Selia



Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kłucie w sercu może oznaczać nerwobóle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group