Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kłucie pod prawym żebrem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mnb22



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 8:57 pm    Temat postu: Kłucie pod prawym żebrem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 3 dni kłuje mnie pod prawym żebrem, najgorzej boli podczas siedzenia coś jakby kolka. Boli dokładnie z mojej lewej strony żebra. W sobotę jadłam dużo sałatek z majonezem, nie wiem czy to może być powód... Pęcherzyka żółciowego nie mam więc to nie to. Może to wątroba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trzebinianka



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe że to kolka wątrobowa czyli takie napadowe bóle pojawiające się głownie w okolicach pod prawymi żebrami - zwykle po błędach dietetycznych, np. po spożyciu tłustych pokarmów lub alkoholu. Zwykle przejściowe...troche pocierpisz i przejdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group