Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kłucie pod lewą piersią

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crispy



Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 8:17 pm    Temat postu: Kłucie pod lewą piersią Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Standardowo na początek przepraszam, jeżeli ponawiam temat, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje pytanie Sad .
Otóż, od pewnego czasu dokucza mi kłucie pod lewą piersią i jakby 'w żebrach' poniżej piersi. Kłucie jest dość specyficzne, gdyż pojawia się co jakiś czas [w ciągu godziny potrafi kłuć co minutę, a potem cisza przez parę dni]. Troszkę mnie to niepokoi, gdyż ból jest na tyle silny, że nie jestem w stanie normalnie nabrać powietrza. Mam dopiero 20 lat i nie wydaje mi się, żeby to były problemy z sercem... Wiecie może czym to może być spowodowane ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam, Crispy Smile


[color]przeniosłam temat. emilka[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crispy być może sa to nerwobóle któe pojawiają się pod wpływem stresu czy zdenerwowania... miałaś ostatnio jakieś takie sytuacje??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Crispy



Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zasadzie tak, mam teraz dość stresujący czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to widzisz... masz odpowiedz... jak sytuacja ci sie rozluzni to bóle same miną Smile Sama takie czasem miewam i jak widać żyję Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group