Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kłucie i swedzenie skory

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tommywie



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 6:25 pm    Temat postu: Kłucie i swedzenie skory Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Z tym problemem spotykam sie tylko w zimie, a po raz pierwszy pojawilo sie kilka lat temu... Mianowicie, wystarczy, ze sie troche zgrzeje, a skora zaczyna mnie piekielnie kluc i swedziec! I to nie jest kwestia higieny, bo to rowniez wystepuje zaraz po kapieli, a nawet w jej trakcie, gdy puszcze zbyt ciepla wode! Co to moze byc? Ja rozumiem, ze przy wysilku i spoceniu sie moze cos swedziec, ale bez przesady - ledwo mi sie troche cieplej zrobi a klucie doprowadza mnie do szalu! i to jest na korpusie i na glowie...



Pomocy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez tak czasami mam zima.. Jak wejde z dworu do domu i chce sie wykompac czy cos to mnie troche swedzi skora Confused Ale to jest chyba normalna reakcja skory na nagla zmiane temperatury, przynajmniej tak mi sie wydaje.
A dlugo to trwa??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tommywie



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja mam tak w zimie i trwa to az sie troche ochlodze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha, to ja mysle ze nie ma czym sie przejmowac Very Happy Wg. Mnie to normalna reakcja organizmu, ale jesli bardzo cie to gryzie to przejdz sie z ty do dermatologa.
Ale mysle ze nie bedzie to konieczne Smile
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tommywie



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale to jest nie do zniesienia! troche sie zagrzeje i mnie wszystko kluje jakby mnie mrowki gryzly! idzie oglupiec!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kajbenc



Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może być świerzb objawy są takie jak mówisz. uważaj tylko bo lekarze często się nie rozpoznają....
[/url]

ostatni raz usuwam stronę www . następnym razem otrzymasz ostrzeżenie.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karate-ninja



Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz strasznie jest dużo chorób dermatologicznym, bo układy immulogiczne straszliwie osłabione, gdyż środowisko życia nie jest za zdrowe i ogólna higiena życia człowieka wspólczesnego . . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group