Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kłopoty z odciskiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 4:23 pm    Temat postu: Kłopoty z odciskiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem z odciskiem na pięcie jak moge go wyleczyć??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

są takie plastry do kupienia w aptece na odciski. moja mama kiedyś taki kupiła i zadziałał Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest też takie coś w płynie, tak pachnie jak lakier do paznokci, taki malutki pędzelek jest i codziennie smaruje się ten odcisk... po kilku dniach, lub troszkę dłużej... bierze się takiego pumeksa i się trze aż zejdzie i prawdopodobnie nie wróci prędko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Glamour



Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właściwie na odciski to jest wiele sposobów. Od typowo domowych, np. moczenie w rzepiku pospolitym, czy robienie okładów z octu, po różnego typu specyfiki z apteki. U każdego pewnie sprawdzi się co innego. Niekiedy taki niby zwykły odcisk jest na tyle uciążliwy, że tylko lekarz jest w stanie pomóc. To tak w skrócie. Tutaj - https://www.compeed.pl/usuwanie-odciskow/ macie fajny artykuł na ten temat. Warto sobie przeczytać, zanim wybierzemy konkretny sposób, żeby wybrać świadomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
centowa



Dołączył: 15 Wrz 2017
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcisk na pięcie to zgroza :/ Ja z moim się długo męczyłam, też takie plasterki kupiłam ale to dziadostwo co chwilę się odklejało (dużo w pracy chodzę) i jeszcze gorzej było. Sobie darowałam takie metody i poszłam na wizytę do podologa pani Oli do Poradni Chorób Stopy na Migdałowej i dopiero ona się go pozbyła ostatecznie. Na przyszłość wiem, że nie tracić kasy na plastry czy maści tylko od razu do podologa, tym bardziej że to wcale dużo nie kosztuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group