Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kłopoty z mową

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ikar



Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ------------
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 9:27 pm    Temat postu: kłopoty z mową Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pięcioletniego syna,który bardzo mało i niewyrażnie mówi laryngolog kieruje go na zabieg usunięcia trzeciego migdała czy to pomoże,może ktoś miał podobny problem proszę o kontakt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 4:52 pm    Temat postu: 3 migdał Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, to bzdura.
Niewiele pomoże, jak pomoże?
(sprawdzone)
Radziłbym tobie wczesniejszą konsutację z logopedą.
Taka praca ze specjalistą wiele daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika2483



Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również zachęcam najpierw do konsultacji z logopedą. Może to być tzw opóźniony rozwój mowy u dziecka, bo dziecko pięcioletnie powinno już ładnie mówić i dużo mówić. Jeszcze raz zachęcam do zasięgnięcia opinii logopedy. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 1:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ikar
trzeci migdał raczej powoduje częste anginy a nie problemy z mową.
idź do logopedy - im później zaczniecie terapię tym ciężej będzie małemu zacząć poprawnie mówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
m.michalsky



Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak powiedziane zostało wyżej - zalecam udanie się do logopedy. Miałem podobny problem z moją córką, wizyta u specjalisty pomogła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group