Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kłopoty hormonalne?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alien12



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wuwua
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 8:25 pm    Temat postu: kłopoty hormonalne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mój problem polega na tym,że od ok miesiąca nie mogę się uwolnić od przykrych dolegliwości. Mianowice zacznę od nocy. Często budzę sie z uczuciem,że jestem w innym świecie. Nie reaguje na otoczenie i mam tak jakby przed oczami obrazy z minionego dnia. Do tego jest mi słabo kreci się w glowie i jest mi niedobrze mimo iz wiem,że nie będę wymiotować.
Na co dzień jest gorzej. Budzę się rano wsiadam do autobusu i znów...przyspiesza mi serducho robi mi się ciepło jest mi słabo kręci się w głowie i znów...na zmianę "odbija" mi się śniadaniem i jest niedobrze...Jem aczkolwiek gdy tak się czuje nie mogę nawet patrzec na jedzenie. Mam klopoty z trawieniem tego. Widocznie schudlam. Najgorsze jest,że jak zamykam oczy mam chaos w głowie. Nie jest to też taki zwykły ból głowy. Często mam rozszerzone źrenice. Myslałam,że to wina adrenaliny,ale już sama nie wiem...Ostatnio po napiciu się alkoholu "trzeźwiałam" kolejny dzień... Non stop czuje się"zamulona" nie koncentruję się nie uczę. nie wychodzę z domu bo boję się,że ten stan powróci. Ostatnio nawet nie śmieję się gdy złapie mnie w szkole. Mam już tego serdecznie dość...Myślałam,że to przez cisnienie, ale to zbyt długo trwa...
Co robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iśc do lekarza...
endokrynolog?
neurolog?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alien12



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wuwua
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak już jestem zapisana na wizytę,aleu pediatry...on ponoć mi musi jakies skierowania dać...Jest szansa,żeby zrobić wszystkie badania jakie się da odnośnie takich objawów...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w pierwszej kolejności trzeba zrobic te podstawowe:) czyli morfologia i mocz i na ich podstawie podejrzewam zostaniesz dalej pokierowana:) zazwyczaj te badania są z dnia na dzień(zależy od miasta ile laboratoriów itp.)ale upomnij sie o badania hormonalne jeżeli bardzo Ci na tym zależy bo lekarze zazwyczaj nie są zbyt szczodrzy w badaniach:) na nfz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wątrobe tez zbadaj. zwłaszcza poziom bilirubiny.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alien12



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wuwua
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki bardzo za podpowiedź. Spróbuje wszytko za jednym razem załatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group