Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

klopot z tamponem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 5:02 pm    Temat postu: klopot z tamponem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem...nie moge wlozyc tamponu bo odczuwam bol...to samo gdy chlopak wklada mi palec do pochwy...jesli mialabym do czegos porownac ten bol to jest on taki piekacy lub parzacy...ale nie bierzcie tego doslownie.i gdy wkladam tam palec to na niewielkiej glebokosci czuje takie grudki, moze to one przeszkadzaja...jak rozszerze nogi to widze cos bialego,czy to blona dziewicza?co mi jest>co robic?jestem dziewica, miesiaczkuje regularnie i mam prawie18lat.nigdy nie bd mogla wspolzyc?ratunku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

błona dziewicza niejest tak na zewnątrz żebyś ją widziała. Ogólnie to mozesz odczuwać ból skoro jesteś dziewicą, może masz źle dobrany rozmiar tamponu, no i napewno będziesz mogła współżyć.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co masz na myśli mówiąc coś białego?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie! cos białego i grudkowatego-- przy tym piecze? natychmiast do lekarza! musisz miec jakiegos grzyba...a sama nie wyleczysz...marsz do gina ale juz i narazie wstrzymaj sie z sexem... bo zarazisz faceta... Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogolnie to scianka pochwy jest troche grutkowata tak jak kolezanka napisala, nie jest gladka jak lustereczko Wink no a z tym pieczeniem i bialymi "sprawami" to zgadzam sie z Wind mozliwe ze jakas infekcja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group